Dívka pogratulovala milovanému dortem s odvážným nápisem: Co tam bylo napsáno

Milovaný blogerky, která se jmenuje Christina, nedávno složila zkoušky na právnické fakultě. Dívka mu pogratulovala k této skutečně historické události a koupila mu dva různé dorty. Nejde ale o chybu v objednávce, ale o část plánu, který se později proměnil v remízu.

Zábava gratulace / Zdroj: TikTok

Na jednom z dortů napsala Christina vzkaz, který by měl milovaného utěšit a podpořit v případě, že se mu nepodaří složit zkoušky. Na druhém dortu, gratulace, pokud vše proběhne úspěšně.

Když se muž vrátil domů, hlásil radostnou zprávu: podařilo se mu to a složil zkoušky. Dívka si ale nenechala ujít příležitost, a zažertovala nad milovaným. Schválně mu nejprve přinesla dort, na kterém bylo napsáno: „Kdo vlastně chce být právníkem?!“

První dort / Zdroj: life.24tv.ua

Samozřejmě, když otevřel krabici, muž vypadal trochu rozpačitě. Ale Christina nečekaně vykřikla: „Ach, sakra!“ a běžela do kuchyně za další krabicí. Milovaný pochopil, že to byl vtip a začal se smát.

Christina se omluvila a předala mu nový dort s úplně jiným nápisem: „Gratuluji, pane advokáte!“ a ironickým podpisem: „Ani na vteřinu jsem o tobě nepochybovala.“ Novopečenému advokátovi takové překvapení přišlo vhod, a tak objal svou milovanou.

Druhý dort / Zdroj: life.24tv.ua

Video s reakcí, které zveřejnila na své stránce v TikToku Christina, získalo 11,8 milionu zhlédnutí. Uživatelé byli nadšeni překvapením dívky.

„Skutečnost, že utratila peníze za dva dorty jen pro smích, je působivá.“

„To je způsob, jak si dělat srandu s těmi, které miluješ.“

„Promiň, ale tohle je ta nejmilejší a nejvtipnější věc.“

@kristinaboyce__

Oops, accidentally put out the wrong cake… *yes I stole this from the Sonic Movie* #SoundcoreGoForGold #OneSliceChallenge

♬ original sound – Kristina

PSALI JSME: SYN PŘIVEDL DO DOMU SVOU ŽENU A DÍTĚ A HNED NEŘEKL, KDO JE

PŘIPOMÍNÁME: JAK JSEM SE 22 LET TRÁPILA S MANŽELEM A ROZVEDLA SE KVŮLI ROZBITÉMU HRNKU

Share