Dívka odhalila zrádce, když viděla jeho objednávku v e-shopu

Tento příběh na své stránce v TikToku zvečejnila majitelka malého e-shopu s dámským prádlem. Byla to právě ona, kdo dostal podivnou zprávu od klientky, která svého přítele podezírala z nevěry.

Žena u počítače / Zdroj: life.24tv.ua

Dívka řekla, že před několika měsíci na e-mailu přítele omylem uviděla dopis z e-shopu, který se týkal objednání spodního prádla.

„Nedostala jsem od něj žádné oblečení a také se choval dost podivně. Zajímalo by mě, jestli mi můžete říct, kam bylo prádlo doručeno. Promiňte, že vás obtěžuji.“

Dívka se však dozvěděla dost nepříjemnou informaci.

itsmollylux / Zdroj: TikTok

Majitelka obchodu samozřejmě nemohla zveřejnit informace o objednávce cizí osobě. Bylo jí však té dívky líto, a tak souhlasila, že jen zkontroluje, zda oblečení bylo doručeno jejímu příteli.

Ukázalo se, že navzdory skutečnosti, že objednávku provedl muž, balíček musel být zaslán dívce jménem Valerie. Podivná souhra okolností mohla znamenat dvojnásobnou zradu, protože dívka šokovaně řekla: „Bože, to je jméno mé nejlepší kamarádky.“

itsmollylux / Zdroj: TikTok

Video, ve kterém podnikatelka ukázala text této korespondence, získalo přes 10 milionů zhlédnutí! Mnoho uživatelů začalo odsuzovat majitelku e-shopu, že zveřejnila jméno adresáta, aniž by respektovala soukromí:

itsmollylux / Zdroj: TikTok

„Nemůžete sdílet žádné informace o zákaznících, za žádných okolností. Je to nezákonné“

„Neměla jsi říkat ani to jméno.“

Nicméně, někdo ji podpořil v touze pomoci dívce a věří, že udělala správnou věc, i když odhalila osobní údaje. A jedna komentátorka dokonce naznačila, že možná ten chlap neměl nic špatného u úmyslu a situaci lze vysvětlit jednodušeji:

itsmollylux / Zdroj: TikTok

„A co když přítel chtěl udělat překvapení své přítelkyní, ale nechtěl, aby našla dárek doma, a tak požádal její kamarádku, aby zatím nechala ten balíček u sebe?“

https://www.tiktok.com/@itsmollylux/video/7014585045772012806

PSALI JSME: MUŽ SI VZAL DOST NEOBVYKLOU «NEVĚSTU»: MANŽELSTVÍ VŠAK VYDRŽELO JEN 4 DNY

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZHUBL 50 KG KVŮLI KILTU, VE KTERÉM SE PŘED 30 LETY OŽENIL

Share