Děti Ornelly Muti vyrostly a staly se herci

Ornella Muti se proslavila díky hlavní roli ve filmu Zkrocení zlého muže z roku 1980, kde mladá herečka si zahrála spolu s Adrianem Celentanem.

Ornella Muti / Zdroj: karavan.ua

Krásná Italka vstoupila do historie jako jedna z nejkrásnějších žen dvacátého století a dodnes je atraktivní, i když je jí už 66 let.

Ornella Muti / Zdroj: rg.ru

Ornella Muti, rodným jménem Francesca Romana Rivelli, se narodila v Římě. Její otec byl z Neapole a matka z Estonska.

Dnes je Ornella Muti nejen slavnou herečkou, ale také šťastnou matkou a babičkou. Legenda italské kinematografie má tři dospělé děti: dvě dcery a syna.

Ornella Muti / Zdroj: instagram.com

Když byla ještě začínající herečkou, Ornella otěhotněla se svým milovaným mužem. Nebyli manželé, a když se dozvěděl o těhotenství, vyvolený prostě opustil krásku. Jméno nepoctivého muže je stále tajemstvím.

Naike / Zdroj: instagram.com

Ornella porodila dceru Naike Rivelli v roce 1974 a o rok později se provdala za herce Alessia Orana. Na veřejnosti pár říkal, že Alessio je otcem dívky. Když se však manželství v roce 1981 rozpadlo, muž odhalil pravdu a trochu poškodil pověst bývalé manželky.

Ornella Muti a Naike / Zdroj: instagram.com

Druhým manželem Muti byl producent Federico Facchinetti. S ním v roce 1984 porodila hvězda dceru Carolinu a v roce 1987 syna Andreu.

Po letech rodinného života byl Ornellin manžel obviněn z finančních podvodů. Žena souhlasila, že splatí jeho dluhy výměnou za rozvod.

Ornella Muti / Zdroj: instagram.com

Potom bylo dlouhé partnerské soužití s plastickým chirurgem Stefanem Piccolim, který byl o 10 let mladší než herečka. Třetím manželem Ornelly Muti je podnikatel Fabrice Kerherve, s nímž žije dodnes.

Ornella Muti a její děti / Zdroj: bez-makiyazha.ru

Nyní jsou děti slavné Italky dospělé. Nejstarší Naike porodila syna v roce 1996. Vnuk Ornelly Muti se už oženil. Naike je slavná italská herečka, modelka a zpěvačka.

Ornella Muti a její děti / Zdroj: boom.ms

Mladší Andrea a Carolina také šli ve stopách matky a stali se herci. Andrea hrál v 7 filmech. Má přítelkyni, ale do manželství nespěchá.

Andrea / Zdroj: instagram.com

Herecká kariéra Caroliny není tak úspěšná. Její debut na velké obrazovce se uskutečnil v roce 2012. Ale dívce hrála pouze v jednom filmu.

Ornella Muti a Carolina / Zdroj: instagram.com

Carolina má manžela, se kterým vychovává syna a dceru. A samozřejmě jim ochotně pomáhá hvězdná babička.

Carolina / Zdroj: boom.ms

Ornella Muti dosáhla úspěchu nejen jako herečka, ale také jako matka. Má velkou rodinu, vychovala úžasné děti a nyní se ráda stará o vnoučata.

PSALI JSME: „A TÉTO ŽENĚ JE 66 LET“: FOTOGRAFIE ORNELLY MUTI PŘEKVAPILA FANOUŠKY PO CELÉM SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: 86LETÁ SOPHIA LOREN SNAD NESTÁRNE: PO DLOUHÉ DOBĚ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI A OKOUZLILA SVÝM JEMNÝM VZHLEDEM

Share