“Děkuji Bohu, že Nina odešla tak, jak si to přála”: Manžel Niny Divíškové Jan Kačer promluvil o splněním posledním praní známé herečky

Známá herečka Nina Divíšková poslední léta svého života bojovala s Alzheimerovou nemoci, ale bohužel 21. června boj s ní prohrála. Dnes její manžel Jan Kačer portálu Blesk promluvil o detailech její odchodu a také sdílel, že splnil její poslední přání.

Všichni členové rodiny Niny věděli, že kvůli své nemoci může zemřít kdykoliv, ale herečka odešla do hvězdného nebe nečekaně. Poslední praní ale podle Jana celá rodina splnila.

Nina Divíšková/Zdroj: youtube.com

“Děkuji Bohu, že Nina odešla tak, jak si to přála,” řekl zmíněnému portálu Kačer. Podle jehož slov, podlehla nemoci doma, ve své posteli, v kruhu své milované rodiny.

Svou manželku Kačer hodně miloval, ale její nemoc nesnášel kvůli opakovaným výkřikům. Před lety Jan řekl, že někdy na svou manželku za to řval, ale stale ji hodně miloval a nemohl bez ni žít. S níž Jan prožil více než půlstoletí.

Jan Kačer/Zdroj: youtube.com

Nina naposledy hrála ve filmu Manžel na hodinu v roce 2016, a už tehdy byly viditelné následky vážné nemoci. Na veřejnosti se poslední léta svého života skoro neobjevovala, a naposledy byla v roce 2018 na setkání se svými kolegy že seriálu 30 případů majora Zemana.

Tehdy vůbec nebylo vidět, že je nemocna, ale její manžel vysvětlil, že nemoc se může některé dny neprojevovat. Podle jehož slov, měla lepší a horší dny, a měla velké štěstí, že během setkání s kolegy neměla žádné příznaky nemoci.

Nina Divíšková se svým manželem/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ V MINULOSTI UVAŽOVALA I O ROZVODU: „NĚKDY ČTYŘIKRÁT ZA DEN,“ PSALA KDYSI HEREČKA

PŘIPOMINAME: „TAKHLE TEN DŮCHOD NECHCI PROŽÍT“: 71LETÝ HEREC PAVEL ZEDNÍČEK OZNÁMIL, ČEMU SE BUDE VĚNOVAT V DŮCHODU

Share