“Děkujeme Pokačovi a Aničce Julii Slováčkové, že na nemocné děti myslí”: Známý písničkář promluvil, jak jeho společná písnička s Annou Slováčkovou pomáhá dětem

Známý zpěvák Pokáč spolu se zpěvačkou Annou Julii Slováčkovou před rokem nazpívali písničku s názvem I když jsme plešatý. Přesně její přehrávání pomáhá onkologicky nemocným dětem.

Pokáč/Zdroj: instagram.com

Pokáč portálu Super řekl, že pod videoklipem na YouTube je posíláni na webovou stránku projektu Můj nový život, který podporuje onkologicky nemocné děti a také pomáhá jím během náročné léčby.

Pokáč spolu s Annou Slováčkovou předali tomuto projektu šek na více než turista tisíc Kč. Také přehrávání písničky přináší peníze projektu. “Můj nový život je úžasný projekt úžasných lidi, je obrovská čest s nimi spolupracovat,” řekl Pokáč.

Pokáč/Zdroj: instagram.com

Zakladatelkou projektu je Lucie Hrdličková, která je moc vděčná Pokáčovi za to, co děla. Pokáč řekl, že začal pomáhat onkologicky nemocným dětem jen kvůli tomu, že mají spoustu energie a motivace, která i pomáhá zvítězit vážnou nemoc.

Anna Slováčková a Pokáč/Zdroj: youtube.com

Hrdličková napsala, že písnička Pokáče jejímu projektu pomáhá nejvíc, a díky jejímu přehrání si může pořídit všechno, co potřebuji nemocné děti. “Děkujeme Pokáčovi a Aničce Julii Slováčkové, že na nemocné děti mysli,” řekla Hrdličková.

Koncert Pokáče a Anny Slováčkové/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ ZNOVU ODPOVĚDĚLA NA VŠECHNY SPEKULACE FOTKOU SVÉ KRÁSNÉ RODINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PROMLUVILA, JAK SE V DNEŠNÍ DOBĚ CÍTÍ JEJÍ DCERKA

PŘIPOMÍNÁME: MICHAL DAVID PŘEKVAPIL FANOUŠKY SVOU NOVOU DIETOU: ZNÁMÝ ZPĚVÁK PROMLUVIL, POMOCI ČEHO ZHUBL 11 KILO

Share