Dcery udělaly matce krásný účes: Žena však brzy litovala svého rozhodnutí a skoro přišla o vlasy

Kadeřnická fobie vypadá jako vlasy britské maminky, která si nechala udělat účes svými dcerami. Malé holčičky udělaly účes suchým zipem Bunchems. Pokud víte, co to je, tak už bude vám zle, pokud ne, tak musíte dozvědět, aby to nikdy si to nedat na hlavu.

Donia a dcery/Zdroj: medialeaks.ru

Matka dvou dívek, 42letá Donia Yousef, nemohla dát osmiletou Hanu a pětiletou Tianu do postele, ale dívky nabídly výměnu. Pět minut hraní v kadeřnictví – a půjdou spát.

Donia/Zdroj: medialeaks.ru

Donia ale velmi rychle litovala svého rozhodnutí. Potřebovala předem zkontrolovat, jaké kadeřnické vybavení si dívky připravily. Pomocí hračkek Bunchems dcery ozdobily vlasy své matky a vytvořily korunu.

Střih/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Bunchems je název společnosti, která vyrábí stavebnici pro děti. Detaily sady jsou plastové kuličky na suchem zipu, ze kterých můžete sestavit jakýkoli tvar, který se vám líbí. Ale ve vlasech se nezamotají, stejně jako žvýkačky.

Teprve když Donia šla do zrcadla, uvědomila si, jak ničivé může být umění nezkušených kadeřnic. Matka snažila dostat hračky z vlasů, ale bylo to marné.

Vlasy/Zdroj: medialeaks.ru

Poté co dívek šli spát, žena se snažila hračky odstranit z vlasů. Maminka se snažila zachránit si vlasy, protože jí byly dány za vysokou cenu. V roce 2019 bojovala s rakovinou prsu a nemoc překonala, ale kvůli chemoterapii přišla o vlasy.

Donia/Zdroj: medialeaks.ru

A když ženě nepodařilo sundat hračky z vlasů, tak následujícího rána zavolala své kamarádce Lence, která dělá kadeřnici.

Donia/Zdroj: medialeaks.ru

Kamarádka se snažila zachránit vlasy po dobu pěti hodin. Pomocí balzámů se jí podařilo vytáhnout všech 50 plastových koulí, ale Donia zároveň přišla i o část vlasů.

Vlasy/Zdroj: medialeaks.ru

Poté, co se to skončilo, matka vyhodila hračky Bunchems. Slíbila svým dcerám, že si něco na oplátku koupí, ale dala to jasně najevo: v jejich domě už nebudou žádné lepkavé hračky.

ČTĚTE TAKÉ: HOLCE JE 17 LET A JEJÍ HLAVNÍ KONÍČKEM SE STALO VYTVÁŘENÍ ZÁZRAKŮ Z VLASŮ NA HLAVÁCH LIDÍ: MLADÁ KADEŘNICE SAMOUK VYTVÁŘÍ ÚŽASNÉ ÚČESY A ZDE JE 24 NEJPŮSOBIVĚJŠÍCH Z NICH

PSALI JSME: MAMINKA SI MYSLELA, ŽE BUDE POTŘEBA OSTŘÍHAT VŠECHNY VLASY DCERCE: KADEŘNICE ALE VLASY ZACHRÁNILA A UDĚLALA STYLOVÝ ÚČES

Share