Dcera Josefa Laufera sdílela úžasnou zprávu: Jak se cítí zpěvák v nemocnici

81letý zpěvák Josef Laufer už celých 9 měsíců přebývá v nemocnici. Měl náročnou operaci srdce, po které se mu hodně přitížilo. Dokonce i několik měsíců byl v umělém spánku.

Určitě Vánoční svátky ztrácí v nemocnici, ale jeho dcera Ester sdílela fanouškům zpěváka úžasnou zprávu. Její tatínek má těžký stav, kvůli tomu zůstane ještě na nějakou dobu v nemocnici.

Josef Laufer/Zdroj: denik.cz

Ale existuje velká naděje, že její maminka, která se dlouhodobě potýká se zdravotními potíží, o Vánocích se vrátí domu. Musí ještě udělat několik testů, a pokud se všechno povede, o Vánocích nebude v nemocnici.

Manželka Josefa Laufera Irena Greifová před lety měla toxický šok. Kvůli tomu ji selhávala játra, vědomi a ledviny. Měla moc malé šance na přežití, ale kvůli nějakému zázraku se vrátila do života.

Josef Laufer/Zdroj: joseflaufer.cz

Momentálně se nachází na péči v nemocnici, kde se o ni starají lékaři. Dcera známého zpěváka říká, že její hlavním cílem je uzdravení rodičů. “Nechci udělat žádnou chybu, ohrozit je,” uvedla Ester.

Ester také uvedla, že její tatínek má jenom oslabenou imunitu, ale jeho zdravotní stav je v pořádku. Také dodala, že žádným způsobem nemůže dostat covid, protože táta vážná nemoc může ho kvůli oslabené imunitě zabit.

Josef Laufer s manželkou/Zdroj: denik.cz

PSALI JSME: LUCIE VÍLÁ SE UKÁZALA SE SYNEM FILIPEM KRATOCHVÍLEM: JAK NYNÍ VYPADÁ JEDINÝ POTOMEK SLAVNÉ ZPĚVAČKY

PŘIPOMINAME: BOHUŠ MATUŠ VYSVĚTLIL VÝBĚR JMÉMA PRO SVOU NOVOROZENOU DCERKU: POJMENOVAL JI PO JEDNÉ ZNÁMÉ ZPĚVAČCE

Share