Dcera Josefa Laufera prozradila, jak se pečuje o svém tatínkovi, který přebývá v nemocnici

81letý známý herec a zpěvák Josef Laufer už téměř 1,5 roku leží v nemocnici kvůli operaci srdce, po které se mu vážně přitížilo. Herec dokonce byl i v umělém spánku, a celou dobu se o něm pečovala Ester, která věří, že se její otec uzdraví.

Josef Laufer/Zdroj: youtube.com

Svého tatínka Ester navštěvuje dost často. Takovou informaci holka sdílela portálu Extra. Během covidu svého tatínka mohla nevidět několik měsíců, ale teď se situace zlepšila.

Josef Laufer se svou dcerou/Zdroj: blesk.cz

Většinu svého volného času Ester tráví v nemocnici. Svému tatínkovi nakupuje různou hudbu, a také mu čte knihy, ale nejen v češtině, a i v angličtině. Vysvětlila to tím, že její tatínek většinu svého života bydlel v zahraničí, kde mluvil anglicky.

Ester se také snaží i se svou maminkou trávit dost času, protože své rodiče hodně miluje a váží. Ester věří, že její tatínek zvládne překonat toto náročné období. “Pořad tam je šance,” řekla Ester.

Josef Laufer/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY PO ODCHODU HRABĚNKY MATHILDY NOSTITZOVÉ: HEREČKA ODHALILA, CO JI POJILO S ČLENKOU ČESKÉHO ŠLECHTICKÉHO RODU

PŘIPOMINAME: PO LÉČENÍ VÁŽNÉ NEMOCI ANNA SLOVÁČKOVÁ MĚLA HOLOU HLAVU: JAKOU DÉLKU VLASŮ MÁ ZNÁMÁ ZPĚVAČKA V DNEŠNÍ DOBĚ

Share