Dcera je mamince velmi podobná: Lucie Šafářová ukázala společnou fotku s malou Leontýnou

Lucie Šafářová ukončila kariéru profesionální tenistky a nyní věnuje svůj čas rodině. S manželem hokejistou Tomášem Plekancem mají dceru Leontýnu a také očekávají druhého společného potomka. Píše o tom web Onlyu.cz.

Lucie Šafářová / Zdroj: youtube.com

Bývalá tenistka na svých sociálních sítích ukazuje fanouškům některé okamžiky ze svého života. Například tam zveřejňuje fotografii se svou dcerou.

Nedávno se vydala na procházku s dcerou a rozhodla se to ukázat na svém Instagramu. Tomáš Plekanec s nimi nešel, protože byl asi zaneprázdněn.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec / Zdroj: youtube.com

Maminka s dcerou si užívaly přírodu na břehu řeky a možná společně krmily kachny. V komentářích k té fotografii lidé napsali, že je to velmi roztomilá fotka a že Leontýna je velmi krásná.

Dcera je mamince velmi podobná. V komentářích ale zazněl i názor, že Leontýna je velmi podobná svému otci.

„Tady vidíte tu, která vnesla do mého života světlo,“ napsala k fotce Lucie Šafářová. Sportovkyně svou dceru rozhodně velmi miluje.

Bývalá tenistka si mateřství užívá. O Vánocích navíc prozradila, že s manželem očekávají dalšího potomka. Leontýna bude mít brzy sourozence.

PSALI JSME: „TEN ŽIVOT TAK FRČÍ“: VERONIKA ŽILKOVÁ NA SVÝCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH PROZRADILA, ŽE SE NYNÍ STALA DŮCHODKYNÍ

PŘIPOMÍNÁME: ZA PÍSNIČKU O SVÉM OTCI DOMINIKA GOTTOVÁ ZÍSKALA SOLIDNÍ FINANČNÍ OBNOS: KOLIK ITALSKÉHO PRODUCENTA GRILLOTTÍHO TO STÁLO

Share