Daniela Zajíček Chistová se pochlubila fotkou své dcery: Vnučka Ivany Christové jako by jí z oka vypadla

Ivana Christová byla jednou z nejznámějších modelek 20. století, a její krásu zdědila její dcera Daniela, která nedávno porodila prvního potomka. Dcera Daniela také jako by z oka vypadla své mamince a také babičce.

Daniela Christová se svým manželem a dcerkou/Zdroj: instagram.com

To, že v rodině Chrostových jsou všechny ženy moc krásné fanoušky nepřekvapuje, protože podle portálu Aha, maminka Ivany Otílie, které už je 70 let je také velmi krásnou ženou.

Daniela svou dcerku Zoju na veřejnosti ještě neukazovala, a své soukromí dost dobře střeží. Před pár dny se ale rozhodla, že se svou dcerkou pochlubi na svém Instagramu, a fanoušky hned uviděli, že Zoja jako by z oka vypadla své známé babičce.

Ivana a její maminka se snaží trávit co nejvíc času se svou vnučkou a dokonce pomáhají Daniele s výchovou dítěte. Ivana ale tolik času, jak má dnes, na svou dcerku před lety neměla, protože byla jednou z nejznámějších modelek, která většinu svého času pracovala.

Ivana Christová se svou maminkou a dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MODELKA MICHAELA HÁVOVÁ A MODERÁTOR PETR ŘÍBAL SE STALI MANŽELI: „HLAVNÍ JE SI ŘÍCT ANO, NIC JINÉHO NENÍ PODSTATNÉ“

PŘIPOMINAME: DALŠÍ VZTAH AGÁTY HANYCHOVÉ NEVYŠEL: ZNÁMÁ MODELKA SE ROZLOUČILA SE ŠESTÝM PARTNEREM PO UKONČENÍ MANŽELSTVÍ

Share