Dagmar Havlová se pochlubila unikátní fotkou se svým manželem: Na snímku jsou také zachycení Paul McCartney a Miro Žbirka

Před dvěma týdny do hvězdného nebe odešel legendární slovenský zpěvák Miro Žbirka. Po sobě nechal spoustu úžasných písni, syna, který se také věnuje hudbě a manželku.

Miro Žbirka/Zdroj: instagram.com

Je veřejně známo, že Žbirka miloval anglickou skupinu Beatles, kvůli čemuž Dagmar Havlová se rozhodla pochlubit na svém Instagramu fotkou, na které je její zesnulý manžel Václav Havel, Miro Žbirka a také Paul McCartney.

Miro všechny anglické písně rozuměl od dětství, protože jeho maminka byla Angličanka. Hudbu vždycky miloval, ale anglických Beatles miloval nejvíc. Poprvé navštívil rodnou zemi Ave maminky až v roce 1978.

Na koncertu Beatles Miro nikdy nebyl, ale měl možnost se setkat s členy legendární skupiny. V roce 2004 požádal Václava Havla o setkání s členy skupiny Beatles, a Havel souhlasil.

Všechny umělci udělali společný snímek, na kterém je Miro Žbirka, Paul McCartney, a také Václav Havel se svou manželkou Dagmar. Jen dnes Havlová se rozhodla ukázat fanouškům tak úžasný snímek.

Dagmar Havlová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MAREK ZTRACENÝ DOSTAL AŽ TŘI SLAVÍKY: ZNÁMÝ ZPĚVÁK PROMLUVIL, JAK OSLAVIL SVOU VÝHRU

PŘIPOMÍNÁME: TENTO SVĚT OPUSTILA LEGENDÁRNÍ NŠO-ČI: FILMOVÉ SESTŘE VINNETOUA HEREČCE MARIE VERSINI BYLO 81 LET

Share