Čtyřicet let spolu: Sean Connery stále nazývá svou ženu „láskou svého života“

Tajemství jejich šťastného manželství je jednoduché, snaží se nebrat život příliš vážně, ale bavit se, žertovat a… chodit spolu na rande.

Sean Connery a Micheline Roquebrune Conneryová / Zdroj: youtube.com

Britský herec a producent Sean Connery hraje ve filmech už více než 50 let. Nejvíce se proslavil rolí Jamese Bonda (hrál v sedmi filmových adaptacích děl Iana Fleminga!) V roce 2003 slavný herec ukončil kariéru a nyní žije se svou milovanou ženou na Bahamách.

Sean Connery / Zdroj: youtube.com

Asi těžko najdete herce, který byl tak populární jako „James Bond“ – Sean Connery. Tajemný vzhled, neuvěřitelný šarm, charisma – to vše je o něm. Všichni muži chtěli být jako tento superhrdina a ženy chtěly získat jeho srdce.

Sean Connery / Zdroj: youtube.com

Ale jen jedné ženě se podařilo najít klíč k srdci pohledného herce. Je to francouzská umělkyně Micheline Roquebrune Conneryová a on je do ní stále zamilovaný – už více než 40 let!

Seznámili se v roce 1970 na golfovém turnaji v Maroku. Sean Connery miluje golf, svého času dokonce vlastnil obrovské hřiště Domaine de Terre Blanche. Sean a Micheline se setkali při večeři a zamilovali se do sebe doslova na první pohled.

Micheline Roquebrune Conneryová / Zdroj: youtube.com

Herec, kterému je nyní 89 let, řekl deníku The Sun, že ho Michelinina krása ohromila a okamžitě ji oslovil „Mon Chéri“ (miláčku, nebo doslovně moje třešničko). Sila vášně byla fantastická – létaly jen jiskry. Ale přestože začátek jejich vztahu připomínal scénu z hollywoodského filmu, jejich milostný příběh nebyl zcela bez mráčku.

Sean Connery a Micheline Roquebrune Conneryová / Zdroj: youtube.com

Faktem je, že oba už měli za sebou neúspěšné manželství. Sean Connery byl právě ženatý s australskou herečkou Diane Silentovou, s níž vychovávali syna Jasona (ten se také stal slavným hercem). Micheline byla již dvakrát vdaná a vychovala tři děti.

Oba měli v předchozích vztazích, mírně řečeno, ne zrovna nejlepší zkušenosti. Ale jakmile se uviděli, věděli, že tentokrát to bude na celý život.

Po svém osudovém setkání se však oba vrátili ke svým partnerům a ke svému předchozímu životu. O dva roky později dostala Micheline dopis od Seana. Požádal ji, aby se s ním setkala ve španělském přímořském městě Marbella. První reakce ženy byla: „Kdo si myslí, že je? Za koho mě má?“ Ale jakmile odmítla, přišla jí následující zpráva: „Chyběla jsi mi… Nemůžu na tebe přestat myslet…“. A její srdce roztálo. Koneckonců i ona, ačkoli žila s jiným mužem, nemohla na svého „Jamese Bonda“ zapomenout.

Sean Connery a Micheline Roquebrune Conneryová / Zdroj: youtube.com

Mimochodem, milenci mluvili různými jazyky: Sean například nemluvil francouzsky a Micheline neuměla anglicky. To však nijak nebránilo velkolepému pocitu, který je zaplavil. Když se novináři Seana a jeho milované zeptali, jak spolu komunikují, jen se šibalsky usmál: „Existuje ještě jeden jazyk – řeč těla!“

Dělily je vzdálenosti a kontinenty, protože Micheline žila v severní Africe a on v Hollywoodu. Slavný herec v rozhovoru o velmi vtipném případu: „Zpočátku jsme se vídali jen zřídka. Koneckonců Micheline žila se třemi dětmi v Africe, zatímco já jsem létal a natáčel po celém světě. Jednoho dne jsme na letišti stáli ve dvou různých frontách na odlet různými směry. Každopádně – poznal jsem její nohy! Byla tam přepážka, takže bylo vidět jen na nohy cestujících. A mezi stovkami jsem poznal její nádherné nohy! Okamžitě jsem se tam rozběhl a ukázalo se, že je to opravdu moje milovaná Micheline!“

Poměrně brzy, v květnu 1975, se vzali a slíbili si, že spolu budou až do posledního dechu. V 90. letech se přestěhovali na Bahamy natrvalo.

Sean Connery / Zdroj: youtube.com

Jejích manželství se ukázalo jako velmi úspěšné. Jejich láska skutečně prošla tou největší zkouškou – zkouškou času. „Michelle je ta nejneobyčejnější žena na světě. Jsme spolu téměř 45 let a mohu s jistotou říci, že je láskou mého života. Není pro mě větší radosti, než když za ní běhám na rande. Pořád máme romantické schůzky, umíte si to představit?“ říká Sean Connery.

PSALI JSME: MONIKA LEOVÁ SE POCHLUBILA DCEROU I NA VEŘEJNOSTI: MALÁ MIA JE SVÉ HVĚZDNÉ MAMINCE VELMI PODOBNÁ

PŘIPOMÍNÁME: “PO DESETI DNECH JSEM ZASE SLYŠELA JEHO HLAS”: LUCIE KŘÍŽKOVÁ PROZRADILA, JAK KOMUNIKUJE SE SVÝM MANŽELEM, KTERÝ SE NACHÁZÍ VE VĚZENÍ

Share