Csáková se negativně vyjádřila o vakcínách proti koronaviru: na sociálních sítích za to schytala velkou porci kritiky

Ilona Csáková pokračuje v boji s vakcínami proti koronaviru. Teď zpěvačka přitvrdila a tvrdí, že se jedná o ničení životů lidí. Část její fanoušků s ní souhlasí, ale jsou i takoví, kteří umělkyní nepodporují. Píše o tom CNN Prima NEWS.

„Vakcíny na současnou pandemii svět nespasí,“ prohlásila Csáková s tím, že lidé chápou, že se jedná o byznys.

Ilona Csáková / Zdroj: youtube.com

Dle slov zpěváčky vakcíny jsou obyčejným produktem a zákazníka motivují, aby si ho obstaral. A pro to, aby se produkt dobře prodával někteří jedinci jsou ochotní ničit životy lidí.

Zkritizovala také politiky, kteří chtějí hlasovat o změny do zákona o veřejném zdraví. Novela se totiž podle ní dotkne běžného života všech občanů. Dokonce Csáková řekla, že každý, kdo zvedne ruku se stává vrahem.

Ilona Csáková / Zdroj: youtube.com

Na sociálních sítích zpěvačka dostává mnoho různých komentářů. Kromě negativních jsou i uživatelé, kteří s ní souhlasí. Jeden z nich napsal, že se očkovat nebude a o jeho vakcínu se ostatní mohou klidně „poprat“.

Další ale říkají, že by Csáková měla z tím přestat, protože se jen snaží zviditelnit a přilákat pozornost.

Ilona Csáková / Zdroj: youtube.com

V minulosti umělkyně se již negativně vyjadřovala k povinnému testování. Na její výroky dokonce reagoval prezident Miloš Zeman a zpěvačka si od něj vyslechla pořádnou porci kritiky.

PSALI JSME: ALEŠ HÁMA BYL TVRDĚ KRITIZOVÁN ZA SVOJE NÁZORY O OČKOVÁNÍ: JAK NA TO REAGOVAL SPOLEČNĚ S BAVIČEM LUKÁŠEM PAVLÁSKEM

PŘIPOMÍNÁME: TEŽKÉ OBDOBÍ V SOUKROMÉM ŽIVOTĚ TRÁVNÍČKA: MANŽELKA MONIKA PRÝ KVŮLI HADCE ZAVOLALA POLICII

Share