Co mám dělat: Na sociální síti jsem našla tajný účet své dcery

Nevím, jak se dostat z této situace. Faktem je, že jsem nedávno vzala tabletu své dcery a objevila její tajný účet na jedné z populárních sociálních sítí.

To, co jsem viděla, mě šokovalo. Teď nevím, jak se chovat dál. Stručně řečeno, moje dcera se dopisuje s obrovským množstvím kluků.

Telefon / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Řeknu pár slov o své rodině. S manželem máme jedinou dceru, pro kterou nic nelitujeme. Má vždy módní oblečení, denně jí dáváme na kapesné slušné množství peněz a hlavně – vždy jsme se ji snažili slušně vychovat. A pak jsem našla ten účet…

Když dcera přišla ze školy a ona studuje designérku a je studentkou prvního ročníku, snažila jsem se s ní začít opatrně o tom bavit.

Řekla jsem, že jsem náhodou vzal její tablet, a uviděla tam ten účet na sociální síti. Také jsem naznačila, že jsem viděla to její dopisování s kluky.

Smutna žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ano, zapomněla jsem dodat, že dceři se v poslední době začaly objevovat různé drahé věci, které jsme jí nekoupili. Na otázku „Odkud jsou?“odpovídala, že dárky jí dává bohatý kluk, se kterým chodí.

Ještě tehdy jsem byla trochu nervózní, protože dárky nejsou vůbec levné: kabelka slavné značky, pak zlaté šperky, něco jiného…

Stručně řečeno, dcera, když tedy pochopila, že jsem si přečetla všechny korespondence z jejího tajného účtu, byla trochu napjatá a pak se přiznala, že opravdu chodí s různými kluky.

Navíc mi vysvětlila, že jí dávají různé dárky, a když naznačí vážnější vztah, prostě se s nimi rozejde. Podle jejího názoru to je v pořádku a ona jím není nic dlužna, protože těm klikům nic neslibuje a dary jsou jejich iniciativou.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Jsem velmi nervózní a nevím, jak se v této situaci chovat, vždyť mé dceří je teprve 18 let. Manželovi se to vůbec bojí říct, protože je velmi temperamentní a šíleně miluje naši dceru. Kdo ví, jak se zachová v této situaci…

PSALI JSME: „AŤ SI U VÁS HRAJE MŮJ VNUK, NUDÍ SE SE MNOU,“ ŘEKLA SOUSEDKA A NECHALA DÍTĚ NA CELÝ DEN

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA MĚLA DVĚ DCERY: VELMI JE MILOVALA, ALE NEJMLADŠÍ DÍVKA SE NARODILA SLABÁ A BYLA ČASTO NEMOCNÁ

Share