Co dělat, když máte více než 40 let a máte v životě všechno kromě muže

Jak může jinak úspěšná žena po čtyřicítce najít toho nejlepšího muže pro vztah?

Nejde o to, že byste nevěděli, co dělat a kde začít. Na cestě k cíli nemůžete dělat něco jiného, a sice najít svá vlastní omezení. Můj postup je cenný nejen kvůli zaručenému výsledku, ale také proto, že vám umožní uvědomit si překážky, které jsou hlouběji než na úrovni vaší mysli, na jemných úrovních nebo ve vašem podvědomí. Proto s mou metodou získáte požadovaného muže v nejlepší „formě“.

Jak úspěšná žena najde muže pro vztah

I když půjdete k věštkyním a kouzelníkům, a oni vám v ideálním případě pomohou s energií a vnuknou vítězství: „jděte domů, všechno bude v pořádku“, a ještě než odstraní velikou sumu peněz, musíte si uvědomit a setřást klamy mysli, omezení a překážky.

Jak úspěšná žena najde muže pro vztah / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Protože pouze práce na třech úrovních: s tělem (nevědomí), vědomí (mysl) a podvědomé nastavení (co je v duši, a nemůžete říci) – dává skutečné výsledky.

Budete tedy muset projít pěti fázemi:

1. Proč? naprosto upřímná odpověď na otázku: „Proč / k čemu potřebujete muže?“

 

Pokud potřebujete, aby někdo potvrdil, že jste stále perfektní, nebo, chcete diverzifikovat volný čas, protože vás nudí život, nebo pro zábavu – kdo vám to může zakázat? Jinými slovy, motivem může být cokoli. Mnohem důležitější je, aby to byla pravda.

Jak úspěšná žena najde muže pro vztah / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Po každé odpovědi si položte podotázku: K čemu to je?

Zbavit se osamělosti a nudy (proč?)

Zlepšit život (proč?)

Být šťastnější (proč?)

Nedostatek citu (pro co?)

Nebaví vás usínat o samotě (proč?)

Zůstat mladý (na co?)

Jde o to, abyste identifikovali skutečný motiv, jinak budou vaše motivy v rozporu, nastane situace „dvou zajíců“, kde jeden zajíc – viditelný (který je vědomý a chce myslet), a druhý zajíc – neviditelný (nevědomý motiv, který je v podvědomí). Pointa je, že nechytíte ani jednoho ze zajíců.

2. Popište a nakreslete (v duchu nebo na papír) muže, kterého chcete, zcela odpovídajícího odpovědi z předchozího bodu.

Uveďte všechny podrobnosti, od vnějších (vysoký, pohledný blonďák s atletickou postavou) až po dotazník (věk-vzdělání-aktivity-zájmy…).

Jak úspěšná žena najde muže pro vztah / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Tři staré katoličky si povídají v kavárně nad šálkem kávy. První se chlubí – Můj syn už je farář, když vejde, všichni říkají „otče“. Druhá – Můj je kardinál, když přijde, všichni říkají: „Jeho Eminence!“ A třetí – Můj syn je dvoumetrový pohledný striptér. Když vejde, všichni řeknou: „Panebože!!!“

3. Zjistěte, o jaké typy žen má tento muž zájem.

Pokud jste například nudná, rozzlobená, ponořená do velkého byznysu, přetížená intelektuálka, položte si otázku – Na co jste mu ? Jinými slovy, myslíte si, že by jste mohli zajímat výše uvedený typ mužů? Shoduje se to, co chcete, s tím, co můžete reálně nabídnout/představit?

Jak úspěšná žena najde muže pro vztah / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zde není příliš důležité, zda spadáte do správného popisu. Důležitější je, že tento typ nemusí odpovídat vám osobně a vy (konkrétně vy) budete přesvědčeni, že se k němu nehodíte.

4. Upřímně odpovězte na dvě otázky – Patříte mezi ty, kteří by o takového muže měli zájem? Pokud ne, budete schopni vytáhnout jejich parametry, abyste vstoupili do kruhu jeho tužeb?

 

Uvědomte si, že například toto je pravděpodobná situace: na začátku popíšete neexistující ideál, takže ho nenajde. I když vědomě tvrdíte, že hledáte. Ale vy máte vysokou laťku. Takže se honíte za něčím, co neexistuje, a máte možnost tvrdit, že například skuteční muži už dávno neexistují.

Jak úspěšná žena najde muže pro vztah / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Základem může být nevědomý strach ze vztahu. A důvod strachu – negativní zkušenosti v pozadí, strach, že nejste dost dobrá a tak dále…

5. Nepovinná položka pro ty, kteří na obě otázky v předchozí položce odpověděli „ne“. Vraťte se k bodu 2, zjednodušte obraz muže, abyste v bodě 4 alespoň odpověděli „ano“ na druhou otázku, ale zároveň aby nadále plně odpovídal vašemu proč.

Jak úspěšná žena najde muže pro vztah / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zjednodušení obrazu je možné pouze tehdy, pokud se propracujete přes možný strach ze vztahu, s objasněním příčin strachu. Samozřejmě ne sami, zde potřebujete psychoterapeutickou práci, a to přesně na třech úrovních.

Například jste mu zestárli nebo jste ho degradovali z oligarchy na podnikatele. Změnili jste/zmenšili jeho výšku, dovolili jste mu být plešatý (nelekejte se, mluvím o plešatých brutálech. Stále by však měla splňovat vaše hlavní kritérium „proč“ z prvního bodu. Nemusíte se nutit brát si to, co „za to nestojí“, násilím.

 

PSALI JSME: „UŽ VÁS TU NECHCI VIDĚT, ODJEĎTE DO SVÉHO MĚSTA,“ ŘEKLA MI JEDNOU MÁMA

PŘIPOMÍNÁME: LOVE STORY GEORGE A AMALIE CLOONEY, NEJPEVNĚJŠÍHO PÁRU HOLLYWOODU

Share