Love Story George a Amalie Clooney, nejpevnějšího páru Hollywoodu

George Clooney byl ve své době nazýván nejvíce záviděníhodným ženichem v Hollywoodu. Herec proslul jako srdcař a sukničkář. Nicméně, mnoho přítelkyně vždy velmi vřele o něm mluvili i po rozchodu.

George Clooney / Zdroj: boom.ms

Před několika lety se slavný herec náhle a velmi rychle se změnil. Ve vztahu k Amal Alamuddin George se ani nedalo poznat. Říká se, že když se Amal poprvé setkala s Georgovými rodiči, otec herce při pohledu na svého syna zamumlal podtónem: „Zdá se, že nyní náš mladý muž může začít mít problémy.“

George a Amalie Clooney / Zdroj: boom.ms

Ve své době George přísahal, že se už nikdy neožení! Takovou přísahu si muž složil sám po velmi bolestivém rozchodu s Talií Belsamovou v roce 1992.

Od té doby George nenechal svůj vztah se ženami přerůst v něco vážného. Dokonce i sám Clooney kdysi vtipně prohlásil, že bývalý přítel z něj je lepší než skutečný přítel.

George a Amalie Clooney / Zdroj: boom.ms

Vše se změnilo po setkání s Amal Alamuddin. Nebyla to vůbec láska na první pohled: George po dlouhou dobu spolupracoval s Amal jako s právníkem.

Jde o to, že Clooney se věnuje obrovskému množství charitativních projektů, které se dotýkají zemí Blízkého východu a sousedí s nimi regiony. Slečna Alamuddin jako rodačka z Libanonu a profesionálka z vyšší třídy mu poskytovala veškerou potřebnou pomoc.

Amalie Clooney / Zdroj: boom.ms

Po čase si George uvědomil, že má k Amal určité pocity. Pak muže čekalo překvapení: kráska odmítla pozvání Clooneyho na rande.

Na rozdíl od drtivé většiny předchozích dívek, připravených na cokoli po prvním volání herce, měla slečna Alamuddin spoustu svých vlastních záležitostí a plánů!

George a Amalie Clooney / Zdroj: boom.ms

Je pochopitelné, že tento postoj pouze vyprovokoval celebritu. A sama Amal si rychle uvědomila, že jí George nebyl vůbec lhostejný. Clooney a Alamuddin už brzy začali spolu chodit.

George a Amalie Clooney / Zdroj: boom.ms

Později se konala svatba, na které Clooney předvedl další svou nově objevenou dovednost: schopnost udržet podobné okamžiky v tajnosti před paparazzi.

Právě teď George a Amal vychovávají dvojčata a všichni jsou stejně šťastní jako v prvních dnech vztahu. Muž ještě v rozhovoru říká, že potkal tu, na kterou čekal celý předchozí život. A fanoušci jsou prostě rádi za štěstí jejich idolu.

George a Amalie Clooney / Zdroj: boom.ms

PSALI JSME: JAK VYPADALA MANŽELKA JOHNA TRAVOLTY

PŘIPOMÍNÁME: JSOU SI PODOBNÉ JAKO VEJCE VEJCI: IDENTICKÝM ČTYŘČATŮM JE JIŽ 14 LET

Share