Chudý pár adoptoval sirotka: Ten vyrostl a poděkoval rodičům neuvěřitelným dárkem

Rodičům se bohužel ne vždy podaří získat vděčnost i od svých vlastních dětí. Ale v tomto případě se stálo jinak. Adoptovaný syn udělal vše pro to, aby byla rodina šťastná, která mu kdysi dala vše.

Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

Nyní je Jivei Lazaro Badile II jedním z nejvlivnějších podnikatelů na Filipínách. Řídí prestižní společnost, hodně cestuje, nosí pěkné oblečení a má drahé auto. Ale jeho život nebyl vždy snadný.

Byt Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

Biologičtí rodiče ho opustili hned po narození a jako tříměsíční dítě si ho adoptoval chudý filipínský pár. Rodina existovala na pokraji chudoby, ale lásky v jejich domě bylo vždy hojně.

Rodina Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

Žili velmi skromně. Máma Nanai pracovala jako prodavačka a otec Tatai pracoval jako pomocní dělník. Rodina vlastnila malý byt ve starém domě, kde se kromě nich bydlelo dalších 28 lidí.

Nový dům rodiny/Zdroj: goodhouse.ru

Často nebyla elektřina, v domě nebyla tekoucí voda a krysy se mohly volně pohybovat po bytě. Kvůli nehygienickým podmínkám rodina často trpěla střevními poruchami. Podle Jivey byly děti šťastné, pokud mohly jíst dvakrát denně.

Nový dům rodiny/Zdroj: goodhouse.ru

Při pohledu na chudobu, která ho obklopovala, si Jivei slíbil, že se bude dobře studovat a tvrdě pracovat, aby jednoho dne byl úspěšný a dostal se ze slumů. S podporou a pomocí Nanai a Tatai získal dobré vzdělání.

Rodina Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

Ještě jako student si začal vydělávat peníze a v poměrně mladém věku obsadil vedoucí pozici v pojišťovně.

Byt Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

Jakmile Jivi měl pravidelný příjem, začal přemýšlet o tom, jak z chudoby vytáhnout své rodiče.

Byt Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

V roce 2019 se mu podařilo uskutečnit sen, o který se už mnoho let snil. Několik měsíců před Vánoci daroval Jivey svým pěstounům luxusní dům se 7 ložnicemi, který byl postaven za pouhý rok.

Rodina Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

Rodina si ze starého domu nevzala nic kromě televize – veškerý nábytek a spotřebiče koupil Jivei. Tím však dary nekončily.

Rodina Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

Jivei adoptivní rodiče nikdy necestovali mimo Filipíny a jejich syn se rozhodl to změnit.

Rodina Jivei/Zdroj: goodhouse.ru

Vzal Nanai a Tatai na cestu do nejvzdálenějších koutů světa a ukázal místa, o kterých ani nevěděli, že existují. Jivi se s nimi snaží trávit co nejvíce času – koneckonců, čeká je ještě mnoho zajímavých objevů.

ČTĚTE TAKÉ: PŘÍBUZNÍ PŘIJELI K NÁM NA NÁVŠTĚVU, ALE DOMŮ SE VŮBEC NESPĚCHAJÍ

PSALI JSME: ŽENA SE PROBUDILA KVŮLI MLASKÁNÍ, ROZSVÍTILA SVĚTLO A MÁLEM SPADLA: PRVNÍ PES ZČERVENAL A DRUHÝ DOJÍDAL DŮKAZY

Share