Chudý muž daroval manželce dům: Fotografie před a po opravě způsobují závist a touhu vzdát se hypotéky

Muž jménem Michael Gray z Detroitu měl velkou životní zkušenost, kdy musel zůstat na ulici spolu se svou ženou Cynthii. Gray měl dokonce i vysokoškolské vzdělání, ale to mU nijak nepomohlo najít si práci v oboru. A tak manžele společně stali bezdomovci a byli nucené dennodenně hledat místo pro spaní a také jídlo.

Muž daroval své ženě dům / Zdroj: medialeaks.ru

„Zažil jsem za svůj život dost těžké časy.“ říká muž.

Rok 2008 se však stal pro může rokem změn. Michael jel na kole a náhle ho srazilo auto. Řidič vozu byl uznám vinným, a tak musel zaplatil Grayovi odškodné 1 500 $.

Michael Gray a jeho manželka Cynthia / Zdroj: medialeaks.ru

Gray byl této zprávě velmi rád, a rozhodl se, že tyto peníze musí utratit na změnu jejích života. Michael začal hledat v novinách inzeráty o prodeji domu, a narazil na velmi starý dům, který se vešel do jeho rozpočtu. 2009 roku se tam Gray nastěhoval.

Muž daroval své ženě dům / Zdroj: medialeaks.ru

Ze slov Michaela, uvnitř domu nebylo nic kromě dost staré matrace, na ní se však v pohodě dalo spát. Ani koupelna s WC nefungovali v tom domě. Tehdy si muž uvědomil, že musí začít dělat opravy v tomto domě.

Muž daroval své ženě dům / Zdroj: medialeaks.ru

Všechny proměny v domě však probíhaly pod přísným vedením Cynthie.

„Moje manželka pečlivě vše kontrolovala a vybírala nejvhodnější barvy do každého pokoje.“

Muž daroval své ženě dům / Zdroj: medialeaks.ru

Nejdůležitější a nejsložitější opravy byly dokončené již na začátku 2012 roku, ale za následujících 7 let muž postupně dodělával drobné opravy, aby vše bylo tak, ja oni s manželkou si přáli.

Mimochodem s opravami manželům pomáhali i přátele, což vše usnadnilo. Další dobrou zprávou je to, že za tuto dobu muž si našel stálou práci, nyní pravuje jako strojvedoucí.

Dům po opravě / Zdroj: medialeaks.ru

Nyní dům manželů vypadá luxusně. Má tři ložnice, koupelnu a dokonce i šatnu, ale Michael přiznal, že každý víkend se snaží něco doladit a vylepšit interiér.

Dům po opravě / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: BĚHEM REKONSTRUKCE OBÝVACÍHO POKOJE NAŠEL DŮCHODCE 500LETOU STUDNU: UKÁZALO SE, ŽE NENÍ PRÁZDNÁ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SI NA PAMÁTKU SVÉHO PSA NECHALA UDĚLAT TETOVÁNÍ: PŘIZNÁVÁ, ŽE SI KVŮLI TOMU NEMŮŽE NYNÍ NAJÍT TRVALÉHO PARTNERA

Share