Manžele si mysleli, že se brzy stanou rodiči: Když se doktorka začala dívat na monitor ultrazvuku, ukázalo se, že v břiše ženy nebylo dítě

Grace Bakerová-Paddenová a její manžel Joe Coleling neplánovali dítě a po svatbě chtěli žít jen pro sebe. Osud se však rozhodl jinak. Jednoho dne Grase udělala test, a uviděla tam dva proužky.

Samozřejmě, že pár okamžitě řekl o této zprávě svým rodičům a potěšil je, že brzy budou prarodiče. Příbuzní začali hádat pohlaví nenarozeného dítěte a zároveň vyjadřovali svá přání o jménu budoucího miminka. Ve velké a přátelské rodině vládla příjemná atmosféra a očekávání něčeho magického. A Grace s potěšením vzpomíná na ty nádherné chvíle.

Grace a Joe / Zdroj: medialeaks.ru

„Byli jsme tak šťastní a nadšení. Naši rodiče se nemohli dočkat, až se poprvé stanou prarodiči.“ vzpomíná si dívka.

Když se blížil termín, kdy je možné provést ultrazvuk, Joe a Grace okamžitě šli na kliniku, aby zjistili pohlaví svého nenarozeného dítěte. Ale tam je čekalo dost nepříjemné překvapení.

Faktem je, že místo plodu, který by se vyvíjel v děloze, sestra viděla nepochopitelnou sraženinu a okamžitě běžela zavolat doktora a nechala dívku a chlapce samotné. A jejich myšlenky v tu chvíli nebyly zdaleka růžové.

Grace a Joe / Zdroj: medialeaks.ru

„Neviděli jsme podobu nenarozeného dítěte, připomínalo to spíš svazky hroznů. Podívali jsme se na internet a zjistili, že to může být rakovina. A hned zpanikařili.“

Lékař bohužel jejich obavy potvrdil a následně informoval o potřebě urgentní hospitalizace.

Nakonec dívka strávila šest měsíců na klinice a podstoupila chemoterapii. I přes tak děsivou diagnózu Grace stále byla pozitivní a v klidu. To vše díky doktorům, kteří dávali pozitivní prognózy.

Grace v nemocnicí / Zdroj: medialeaks.ru

Nyní je Grase v naprostém pořádku. Joe a Grace stále doufají, že budou mít dítě, ale lékaři je varovali, že v takovém případě by se nádor mohl objevit znovu.

PSALI JSME: CHUDÝ MUŽ DAROVAL MANŽELCE DŮM: FOTOGRAFIE PŘED A PO OPRAVĚ ZPŮSOBUJÍ ZÁVIST A TOUHU VZDÁT SE HYPOTÉKY

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE VYVÍJEL ŽIVOT ŽENY, KTERÁ PORODILA OSMERČATA: MAMINKA SE STALA DRŽITELKOU SVĚTOVÉHO REKORDU

Share