Chlapec se o svou slepou matku stará od 10 let: Nyní je mu už 20 let, jak žije rodina

Svetlana Trubnikova a její syn Igor žijí ve vesnici v Rusku. Žena je zdravotně postižená, nevidí a nemá nohy. Máma a syn bydlí spolu. Jejich domovem je chudá chatrč a Igor musel přidělat rampu, aby se matka na invalidním vozíku dostala dovnitř.

Kdysi byla Svetlana vdaná, měli syna, ale zdravotní problémy ženy, které se zhoršovaly, vyděsily jejího manžela a on opustil rodinu. Světlana tedy zůstala sama s malým synem a postižením.

Svetlana a Igor / Zdroj: veasy.ru

Když Igor vyrostl, převzal veškerou péči o svou matku. Invalidní důchod nestačil na živobytí, Svetlana a Igor dokázali přežít jen díky tomu, že se lidé dozvěděli o jejich situaci.

Matka a syn začali dostávat finanční pomoc, někteří lidé jim posílali oblečení a potřebné věci pro každodenní život. Jedna dobročinná nadace dokonce dala rodině byt.

Svetlana a Igor / Zdroj: veasy.ru

Zaplatili také za léčbu Svetlany v zahraničí, koupili jí protézy a žena mohla znovu chodit.

Potom se Igor rozhodl jít do armády. Po skončení služby se Svetlana a Igor rozhodli zůstat ve své vesnici a nepřestěhovat se do města.

Svetlana a Igor / Zdroj: ilovehobby.club

Mladý muž si našel práci a nyní rodina žije víceméně normální život. Svetlana má nízký invalidní důchod, ale mají zeleninovou zahradu. Možná svůj byt ve městě pronajmou, aby si usnadnili život.

V každém případě rodina nežije z ruky do úst.

Svetlana a Igor / Zdroj: ilovehobby.club

PSALI JSME: ŠLA DO DĚTSKÉHO DOMOVA PRO SVÉHO DEVÍTIMĚSÍČNÍHO SYNA: PAK SE STALO NĚCO, CO NIKDO NEČEKAL

PŘIPOMÍNÁME: BĚHEM ROZVODU SI SYN VYBRAL BOHATÉHO OTCE, KTERÝ OPUSTIL RODINU: O NĚKOLIK MĚSÍCŮ POZDĚJI ZAČALA ŽENA DOSTÁVAT PŘEVODY

Share