Cestující v metru se zastavují, když slyší neobvyklou verzi písně Unchained Melody: Video získalo skoro 8,5 milionů zhlédnutí

V roce 2016 se na platformě newyorského metra se náhle ozvaly vzdušné zvuky nějakého nástroje, který zněl jako kytara, bubnování a hluboký, oduševnělý hlas. Mnoho kolemjdoucích se zastavilo, aby poslechli tu píseň.

Kouzelný zpěv v metru / Zdroj: YouTube

Mike byl kdysi jedním z hudebníků, kteří podepsali smlouvu s vydavatelstvím spisovatele a producenta Teddy Vana. Bohužel, jeho společnost zkrachovala ještě před vydáním prvního alba Mike, který se v důsledku toho rozhodl začít zpívat v podzemních přechodech.

Kouzelný zpěv v metru / Zdroj: YouTube

Jeho „podzemní“ kariéra trvala celých 37 let, a pak se mu konečně podařilo dosáhnout věhlasu díky show Amerika hledá talent. Mikeův úžasný hlas mu pomohl dostat se do semifinále této show. Porota i fanoušci se stihli zamilovat do tohoto nádherného hlasu!

Kouzelný zpěv v metru / Zdroj: YouTube

Nezbývá než doufat, že se mu podaří dosáhnout ještě většího úspěchu, protože si ho plně zaslouží! A nyní si můžete poslechnou jeho úžasný zpěv ve video níže.

PSALI JSME: JE TĚŽKÉ TOMU UVĚŘIT, ALE JE JÍ 70 LET: JAKÉ JE TAJEMSTVÍ TURECKÉ ZPĚVAČKY AISHE AJDA PEKKAN

PŘIPOMÍNÁME: BEZDOMOVEC POŽÁDAL, ABY ZAZPÍVAL SPOLU S POULIČNÍMI MUZIKANTY: PO NĚKOLIKA SEKUNDÁCH JEHO HLAS ZASTAVIL VŠECH KOLEMJDOUCÍ

Share