Je těžké tomu uvěřit, ale je jí 70 let: Jaké je tajemství turecké zpěvačky Aishe Ajda Pekkan

Ajdu Pekkan v Turecku zná mnoho lidí. Vydala 20 alb, jejichž vydání bylo 30 milionů kopií. Kromě toho zpěvačka zpívá písně v 9 jazycích, včetně italštiny, bulharštiny a francouzštiny. Jako herečka si zahrála v 50 filmech a seriálech.

Ajda Pekkan / Zdroj: femmie.ru

A v roce 2016 byla umělkyně uznána jako jedna ze čtyř „nejvlivnějších žen“ Turecka. Dokonce byla pozvána do USA na akci The Hollywood Reporter’s Women in Entertainment Power 100. Ale i mimo Turecko má Pekkan také fanoušky. Hlavně díky jedinečnému vzhledu.

Tajemství krásné postavy

Chcete-li vypadat mladě, musíte si udržet štíhlou postavu a Ajdu to děla skvěle. Žena denně sportuje, dodržuje správnou výživu, pije hodně vody. Ale Celebrita sama nazývá svou dietu „zdravou“.

Ajda Pekkan / Zdroj: femmie.ru

„Vždycky jsem velmi opatrná, pokud jde o jídlo. Nemůžu říct, že se v něčem omezuji. Miluju kebab a ryby.“

Jistě, v 70 letech její postava nemůže být dokonalá sama o sobě. Pekkan byla opakovaně obviněn z použití silikonových podšívek a speciálního utahovacího prádla. Fanoušci ale v tomto faktu nevidí nic strašného.

Ajda Pekkan / Zdroj: femmie.ru

Tajemství mladé tváře

Sama Ajdu kategoricky popírá plastické operace na obličeji a ujišťuje,že nikdy neležela pod chirurgovým nožem. Jediná věc, kterou žena udělala, byla plastika prsou, protože udržet její pevnost bez chirurgického zákroku je extrémně těžké v jejim věku.

Ajda Pekkan / Zdroj: femmie.ru

Kromě toho, Pekkan si je jistá, že pro přirozené zachování mládí jsou nezbytné také dobrá genetická predispozice (dědičnost) a také žádné špatné návyky, jako alkohol a kouření.

Při tomto turecká hvězda nezanedbává „injekce mládí“ a často jezdí na anti-aging střediska ve Švýcarsku, snaží se udržet svěžest bez radikálního zásahu a pečlivě zpracovává všechny snímky, které se potom publikují na Instagramu.

Ajda Pekkan / Zdroj: femmie.ru

Přemýšlí o narození dědice

Celý život se Pekkan věnovala kariéře, ale nikdy nevytvořila plnohodnotnou rodinu. Žena nemá manžela ani dítě. Ale navzdory pokročilému věku, to je nyní Ajdu přemýšlí o dítěti, a ona ho chce porodit sama, aniž by se uchýlila k pomoci náhradní matky. Samozřejmě, bez IVF se v tomto případě neobejde.

Ajda Pekkan / Zdroj: femmie.ru

Ajdu řekla, že již se konzultovala s lékaři o těhotenství a ti ženu povzbudili.

V každém případě většina miluje Ajdu ne pro mladistvý vzhled, ale pro zběsilou energii, lehkost a neustálé sebezdokonalování. Toto je žena, se které se chce vzít příklad.

Ajda Pekkan / Zdroj: femmie.ru

PSALI JSME: VĚK NENÍ PŘEKÁŽKOU STYLU: JAK SE ZE STARŠÍHO PÁRU STALY HVĚZDY INSTAGRAMU

PŘIPOMÍNÁME: „NEUVĚŘÍTE, KOLIK JE TÉTO ŽENĚ LET“: ZPĚVAČKA PROZRAZUJE TAJEMSTVÍ SVÉHO MLÁDÍ

Share