Celebrity se pochlubily vánočními stromky: Kdo má největší a nejmenší stromeček

České celebrity ukázaly, jak ve svých domovech vytvářejí vánoční atmosféru. Herečky, zpěvačky a modelky například ukázaly, jak ozdobily vánoční stromečky. Píše o tom server Expres.cz.

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová má doma obrovský stromeček a je na něm vidět unikátní ozdoby. Také všem nabídla ke zhlédnutí film Šťastný nový rok 2, ve kterém hraje.

Herečka Dana Batulková a její dcera zpěvačka Mariana Prachařová spolu často tráví volný čas. O Vánocích bude maminka s dcerou také spolu.

Mariana žije sama ve svém bytě, ale pomáhala matce zdobit dům a vánoční stromek. Kromě toho obě každoročně pomáhají nadaci pro seniory.

Zpěvačka Tereza Kerndlová se rozhodla, že u ní doma letos bude stát umělý vánoční stromeček. Vánoce stráví na Moravě v rodinném kruhu. Ráda však také v tomto ročním období odjede někam k moři.

Modelka Tereza Maxová se rozhodla letošní Vánoce oslavit v Turecku, kam odletěla se svou rodinou. Tam se pokusí vytvořit atmosféru českých Vánoc, byť v Turecku lidé slaví už Nový rok.

Modelka Agáta Hanychová je také připravena na oslavy Vánoc. Doma má skladný vánoční stromeček. Je dvojnásobnou maminkou, takže určitě stráví tento svátek se svými dětmi.

PSALI JSME: „MÍSTO SPANÍ STOJÍTE NA HLAVĚ NEBO BĚHÁTE PO BYTĚ“: POPSALA ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY KATEŘINA MACHÁČKOVÁ. HEREČKA PROZRADILA, O JAKOU NEMOC SE JEDNÁ A PROČ NEMŮŽE SPÁT

PŘIPOMÍNÁME: PRVNÍ SNÍMEK DCERY PRINCE HARRYHO A MEGHAN MARKLE: JAK VYPADÁ LILIBET

Share