Celá show SuperStar je v ohrožení: Kde bydlí účastníci posledních dílů soutěži

V neděli proběhly finálové díly populární pěvecké show SuperStar. Televize Nova dodržuje všechna opatření proti koronaviru, ale portál Extra sdílel, že letošní rozhodnuti ohrozilo celou soutěž.

SuperStar/Zdroj: youtube.com

Všichni diváci už dávno ví, že všichni účastníci bydlí v hotelu. Je to velice komfortní, protože ti, kdo bydlí mimo Prahy nemusí denně několik hodin trávit na cestu. Letos ale televize Nova všechno změnila.

Podle zmíněného portálu, v letošním roce nikdo v hotelu nespí a po živém přenosu všichni účastníci jedou domů. V dnešní době je to velice rizikové, protože mohou chytit covid právě během cesty do Prahy.

Porota SuperStar/Zdroj: tn.nova.cz

SuperStar je opravdu velice drahý projekt, do kterého vložili desítky milionů Kč, ale situaci s koronavirem televize vyřešila velmi zvláštně. Podle zmíněného portálu, všichni účastníci by měli trávit většinu času na hotelu.

SuperStar/Zdroj: tn.nova.cz

PSALI JSME: „UŽ JSEM Z TOHO PĚKNĚ ZOUFALÁ A DOST SMUTNÁ“: EVA BUREŠOVÁ PROMLUVILA O NEMOCI. ZPĚVAČKU A HEREČKU POTKALA NĚJAKÁ PRAPODIVNÁ CHŘIPKA

PŘIPOMÍNÁME: NOVÉHO DÍLU STARDANCE SE NEZÚČASTNÍ ZPĚVÁK MIRAI NAVRÁTIL: JAK PROBĚHNOU POSLEDNÍ DÍLY NEJPOPULÁRNĚJŠÍ TANEČNÍ SHOW V ČR

Share