Celá po mamince: jak nyní vypadá dcera Ivany Andrlové

Mnoho Čechů zná herečku Ivanu Andrlovou díky několika rolím princezen ve známých pohádkách. Ale její skutečný život určitě nebyl jako pohádka. Herečka má spolu se svým partnerem hercem Ivanem Vyskočilem dceru Michaelu.

Ivaně Andrlové bylo 20 let, když její vztah s Ivanem Vyskočilem přešel na novou úroveň. Herec už předtím měl dvě manželství.

Ivana Andrlová / Zdroj: youtube.com

Tehdy už věděla, co je to sláva, i když milovala spíš zpěv nebo tanec než být herečkou. Ale znali ji právě jako herečku, divákům se líbila díky komedii Podnájemníci.

Mnoho mužů s ní chtělo být, ale vybrala si právě Ivana, který byla o 14 let starší než ona. Během jejich vztahu se jim narodila dcera Michaela.

Ivana Andrlová / Zdroj: youtube.com

V roce 1996 se ale herečka rozhodla rozvést.

Důvodem hádek mezi bývalými partnery byla i jejich dcera Michaela. Herec například tvrdil, že mu jeho bývalá partnerka nedovolovala vídat se s dcerou.

Ivana Andrlová / Zdroj: youtube.com

Rozhodně se Michaele nelíbilo všechno, co se dělo kolem rozvodu jejích rodičů a poté. Když začala dospívat, asi to ovlivnilo její chování.

Vztah mezi Ivanou a její dcerou byl napjatý a herečka to ani netajila.

Ivana Andrlová a Michaela / Zdroj: Profimedia

Naštěstí se ale po nějaké době situace změnila a nyní matka s dcerou komunikují normálně. Michaela teď vypadá skvěle a je velmi podobná své mamince. Nyní se Míša stala důvodem k radosti pro své rodiče.

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ PROZRADIL, JAKÉ PRIORITY MÁ NYNÍ VLÁDA A KDY BY SE DALO OČEKÁVAT ROZVOLŇOVÁNÍ OPATŘENÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŘIDIČE PŘEKVAPILO STÁDO SPLAŠENÝCH JELENŮ: JEDEN Z NICH SE ZMATENĚ PROBĚHL PO AUTĚ

Share