Čekala toho 70 let: žena si poprvé oblékla svatební šaty roky po svatbě

Martha May Ophelia Moon Tucker se provdala za Lemana Tuckera v roce 1952. Svatba se konala v farářově domě a všechno bylo tak dokonalé, jak jen mohlo být: dojemný obřad, manželské sliby, velká láska.

Martha May Ophelia Moon Tucker a její druhá svatba/ Zdroj: goodhouse.ru

Chyběly jen bílé šaty – Marta šla uličkou ve starých modrých nedělních šatech, které jí půjčila kamarádka.

Jak se stalo, že Martha neměla svatební šaty? V roce 1952, ve svém domovském státě Alabama, nemohla Martha překročit práh svatební prodejny.

Bílé šaty ani závoj nebyly ženě její barvy pleti k dispozici. A tato dáma v mládí nemohla jít na univerzitu, ale získala titul ve věku 78 let.

Martha May Ophelia Moon Tucker a její druhá svatba/ Zdroj: goodhouse.ru

Časy se nyní změnily. 94letá dáma je respektovaným členem komunity; dokonce získala pochvalu od městské rady za to, že pracovala ve volebních místnostech města 63 let.

Martha má 11 vnoučat, 18 pravnoučat a dokonce i jednoho malého prapravnuka. Celá rodina zbožňuje babičku.

Nedávno Marthova vnučka Angela sledovala se svou babičkou starou komedii s Eddiem Murphym „Cesta do Ameriky“. Podle scénáře africký princ dorazí do států inkognito, aby našel svou ideální nevěstu.

Martha May Ophelia Moon Tucker a její druhá svatba/ Zdroj: goodhouse.ru

Film končí velkou svatbou princa a jeho láskou. A na této scéně se žena přiznala, že je velmi smutná z toho, že na její svatbě neměla bílé šaty.

Vnučky se shromáždily, posadily babičku do auta a odjely do luxusního svatebního salonu. Martha si nechala udělat make-up v autě, a když dorazila do obchodu, na ni už čekaly luxusní bílé šaty s ladnou výšivkou a třpytivým opaskem. Navlékli jí i perleťovou korunu a sněhobílý závoj.

„Cítila jsem se jako princezna,“ přiznává Martha.

Martha May Ophelia Moon Tucker a její druhá svatba/ Zdroj: Facebook

Vnučky uvedly, že jejich babička jim věnovala tolik svého času, že to bylo to nejmenší, co mohli udělat, aby jí poskytly dokonalé svatební šaty. Bylo tak snadné splnit její sen!

Nyní její rodina plánuje svatební obřad. Martha je šťastná, že si před smrtí splnila svůj sen a cítila se jako princezna v bílých šatech.

Matriarcha Tucker a její krásné vnučky všem připomínají – zeptejte se svých prarodičů, o čem sní – možná pro vás to nebude nic stát, abyste jim udělali radost.

PSALI JSME: MOJE DCERA A VNUČKA VZALY PENÍZE PO PRODEJI MÉHO BYTU A TEĎ SI MĚ NEVŠÍMAJÍ

PŘIPOMÍNÁME: UŽ JSOU TO VÍCE JAK 2 MĚSÍCE PO PORODU MONIKY LEOVÉ: JAK MODERÁTORKA VYPADÁ A CO SE ZMĚNILO V JEJÍ POSTAVĚ

Share