“Byl prostě velkej morální duch”: Barbora Munzarová promluvila o odchodu svého tatínka. Jak vypadaly poslední chvíle známého herce

Luděk Munzar byl slavným českým hercem, který odešel na pravdu boží ještě v roce 2019. Jeho dcera Barbora se rozhodla promluvit, jak legenda českého filmu umírala.

Barbora Munzarová/Zdroj: youtube.com

Munzar podlehl několika vážným nemocím, což trápilo celou jeho rodinu. Barbora v pořadu Blízká setkání promluvila, že s tatínkem měla úžasný vztah.

Poslední několik měsíců jeho života mu se sestrou pomáhala, a snažila se udělat všechno, aby zdravotní problémy zvládl. Bohužel se jí to nepodařilo, protože její tatínek byl opravdu ve vážném stavu.

Luděk Munzar/Zdroj: kafe.cz

Podle Barbory, doktorka na konci života herce mu dávala jen morfium, aby mu nic nebolelo. Tehdy říkala, že tělo si musí samo rozhodnout, kdy duše má odletět.

Tatínek Barbory byl úžasným mužem, kvůli čemuž v domě vždy byla úžasná atmosféra. “Byl prostě velkej morální duch,” popsala Barbora svého tatínka, se kterým byla až do poslední chvíle.

Barbora Munzarová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “TO JE Z TOHO ŽIVOTA, KTEREJ UŽ DÁVNO PROBĚHL”: RUDOLF HRUŠÍNSKÝ ZAVZPOMÍNAL NA ZAJÍMAVÝ OKAMŽIK

PŘIPOMÍNÁME: “JSME VELKÝ KLAN V DOBRÉM SLOVA SMYSLU”: SIMONA STAŠOVÁ BUDE VYSTUPOVAT PO CELÉ REPUBLICE. HEREČKA PROMLUVILA, KDE ODPOČÍVÁ JEJÍ MAMINKA

Share