“Byl bych z toho špatný ještě dřív, než bych musel”: Rudolf Hrušínský otevřené promluvil o Haně Maciuchové

Známá herečka Hana Maciuchová zemřela před pár dny, ale Rudolf Hrušínský jenom dnes zvládl promluvit o jejím odchodu do hvězdného nebe. Smrt kolegyni herce moc zasáhla, dokonce u Hrušínský ve dnešní době má vážnou nemoc.

Známá herečka loni se přestěhovala na Moravu, kde žila se svou rodinou. Hrušínský naposledy komunikoval s Hanou během její narozenin, které byly 29.listopadu.

Rudolf Hrišínský a Hana Maciuchová/Zdroj: pluska.sk

Podle slov herce, tehdy ji napsal blahopřání, a Maciuchová mu rychle odpověděla dojemného zprávou. “Ona mi odpověděla, že moc děkuje a že nikdy nezapomene na to, co jsme spolu před kamerou vytvořili,” řekl herec portálu Aha.

Hrušínský pár let hrál s Hanou v seriálu Ulice, který je velmi populární v České republice. Herečka o své vážné nemoci Hrušínskému nikdy neříkala. O její boji se herec dozvěděl jenom po její smrti.

Rudolf Hrišínský/Zdroj: youtube.com

“O tom, že je nemocna nebo ji není dobře, se nezměnila ani slovem. A víte, za to jsem moc rád. Byl bych z toho špatný ještě dřív, než bych musel,” uvedl Rudolf, který Hanu moc vážil, protože byla pro něho jednou z nejlepších hereček v ČR.

Hrušínský dokonce prozradil, že se Maciuchová mu moc líbila, a dokonce se ji dvořil, ale známé herci mezi sebou měli jenom přátelský vztah. Ve dnešní době herec také bojuje s vážnou nemoci, ale podle jeho slov, natáčení v populárním seriálu Ulice ukončovat ani naplánoval.

Rudolf Hrišínský a Hana Maciuchová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ČESKO ZTRATILO DALŠÍ VÝZNAMNOU OSOBNOST: KVŮLI VÁŽNĚ NEMOCI ODEŠEL DO HVĚZDNÉHO NEBE ZNÁMÝ SKLADATEL LADISLAV ŠTAIDL

PŘIPOMINAME: ČESKO ZTRATILO DALŠÍ VÝZNAMNOU OSOBNOST: OPUSTILA TENTO SVĚT HEREČKA HANA MACIUCHOVÁ

Share