Burešová promluvila o vztahu s Forejtem: prozradila, jestli se jednalo o lásku na první pohled

Eva Burešová už netají svou lásku ke kuchaři Přemkovi Forejtovi a před několika dny sdílela fotografii, na které je její nový přítel zachycen s její synem. Teď se rozhodla o vztahu promluvit. Píše o tom web blesk.cz.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Herečka Burešová, která září v seriálu Slunečná je nyní viděná s šéfkuchařem Přemkem Forejtem, kterého známe ze soutěže MasterChef. Ze začátku o vztahu umělkyně nechtěla mluvit, ale následně ho potvrdila.

Předpokládalo se, že se zamilovali během natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde Forejt ztvárňoval Justina Timberlaka a Burešová mu ukazovala srdíčko.

„Ode mě to ale byla jenom podpora, protože vím, že byl hrozně nervózní,“ tvrdila herečka s tím, že se nejednalo o lásku na první pohled. Následně se ale několikrát potkali a ke vztahu dospěli až později.

Přemek Forejt / Zdroj: youtube.com

Známý kuchař Burešové dokonce pomáhala se zařizováním nového bytu. Hlavně, co se týče servírovaní jídla.

„Okouzlil mě tím, co mnozí netuší – tím, jaký má hlas,“ prohlásila překvapivě Eva. Očekávalo se, že ji zaujme svými schopnostmi u plotny. Burešová přiznává, že že Forejt občas hraje na kytaru a to na ni silně působí.

Přemek Forejt / Zdroj: youtube.com

Herečka dodává, že si s partnerem vždy mají o čem popovídat a to ji hrozně baví. Mluvit společně prý mohou i několik hodin. Forejt už stihl seznámit se s rodinou Burešové a její malým synem. Vztah s herečkou označil za posvátný.

PSALI JSME: BÁRA BASIKOVÁ POKRAČUJE V HLEDÁNÍ PRÁCE: PODLE NÍ SE SITUACE LETOS PRO ZPĚVÁKY A ZPĚVAČKY ASI NEZLEPŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: HEIDI JANKŮ ZŮSTALA BEZ PŘÍJMŮ A CHYBÍ JÍ SPOLEČNOST: SPOLÉHÁ SE NA KAMARÁDKY, KTERÉ JÍ POSKYTNOU BRIGÁDU

Share