Bára Basiková pokračuje v hledání práce: podle ní se situace letos pro zpěváky a zpěvačky asi nezlepší

Období pro herce, hudebníky a zpěváky je nyní rozhodně velmi náročné. Mnoho z nich nemá práci, včetně zpěvačky Báry Basikové. Hledá si proto novou práci i v dalších oborech

Zpěvačka Bára Basiková nezpochybňuje, že koronavirus je vážná nemoc, ale nelíbí se jí, jak protikoronavirova opatření ovlivňují život.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Zatím nemůže dělat svou práci, existuje mnoho omezení. Ráda by znovu zpívala před lidmi, ale zatím to není možné a předpokládá, že letos to ještě nebude.

Za leden se situace nezměnila k lepšímu, ale spíše naopak, některá pravidla se ještě zpřísnila. Ale potřebuje práci a sama chce pracovat, takže chodí na různé pohovory.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

„Byla jsem v kojeneckém ústavu, v dětském domově a v denním stacionáři pro mentálně a tělesně postižené. Taky jsem natočila pár drobností,“ napsala Bára Basiková na svém blogu.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Kvůli těmto drobnostem byla ale opět nucena podstoupit testování na koronavirus. Podle ní už byla na koronavirus testována hodně, asi 45krát.

Vzpomněla si také, že její babička, která přežila druhou světovou válku, jí vždy radila šetřit. Zpěvačka ale přiznává, že bohužel moc nešetřila.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

V současné situaci ale dodala, že nyní by všichni museli mít alespoň několik milionů ušetřených korun na to, aby stačilo na živobytí.

PSALI JSME: CHARLOTTE GOTTOVÁ SE RYCHLE STALA POPULÁRNÍ NA INSTAGRAMU: ZVEŘEJNILA JEN JEDEN PŘÍSPĚVEK A UŽ MÁ PŘES 80 TISÍC SLEDUJÍCÍCH

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BAGÁROVÁ SE PŘIPRAVUJE NA DOVOLENOU, ALE NE DO UZBEKISTÁNU: „JE TO NÁROČNÁ CESTA PRO RUMINKU“

Share