Bratr překvapil svou 95letou sestru po dlouhém odloučení: Dojemné shledání dojalo spoustu lidi na internetu

Po dlouhých 5 letech odloučení se bratr a sestra konečně mohli vidět. Jejich příbuzní zveřejnili na internetu video jejích radostného setkání, které dokazuje, že není nic důležitějšího než rodina.

Dojemné shledání / Zdroj: YouTube

Celou tu dobu 95letá Mary Pine a její mladší bratr, 94letý Bob Taylor, udržovali blízký kontakt a mluvili každý den po telefonu, ale neměli možnost se vidět osobně, protože žijí v různých státech. A s nástupem pandemie bylo ještě těžší to udělat.

Za těch pět let se v životě rodiny hodně změnilo. Konkrétně se Mary přestěhovala do pečovatelského domu v Pensylvánii, kde se o ní nyní starají pracovníci. Zatímco Bob žil celou dobu v Atlantě v Georgii.

Dojemné shledání / Zdroj: YouTube

Naposledy se spolu viděli a strávili čas osobně před 5 lety, v den Bobových narozenin. Tehdy žena také překonala dlouhou cestu a najednou se objevila na večírku v Atlantě, kde příjemně překvapila rodinu a svého mladšího bratra.

V letošním roce se Bob rozhodl, že je čas udělat totéž a potěšit starší sestru. Ve společnosti svých dvou starších vnuček se muž vydal na cestu autem v délce 13 hodin, aby se setkal s Mary v Pensylvánii právě na její 95. narozeniny.

Dojemné shledání / Zdroj: YouTube

Bob se rozhodl setkat se sestrou v hale pečovatelského domu, kde nyní bydlí. A vnoučata, Morgan Taylor a Kenzi Hardin, svěřili natáčení videa moment šťastného setkání příbuzných po tak dlouhém odloučení.

Když Mary, která nic netušila, vešla do místnosti a viděla, kdo na ni čeká, prostě nedokázala zadržet emoce.

Dojemné shledání / Zdroj: YouTube

Nemohla uvěřit, že konečně vidí svého mladšího bratra. S široce otevřenýma očima se žena vrhla k bratři, aby ho pevně objala.

„Nedokázala jsem se ubránit slzám. Jsem moc ráda, že ji mohl znovu vidět a její reakce je prostě k nezaplacení. Vím, že je oba nadchla radost a láska. Víc bych jako vnučka nechtěla,“ přiznává 27letá vnučka Morgan Taylor.

Dojemné shledání / Zdroj: YouTube

Tímto způsobem muž přivedl svou sestru k slzám radosti: začala plakat přímo na rameni bratra. Tak žena dostala k narozeninám ten nejlepší dárek.

PSALI JSME: ZDRAVOTNÍ STAV HANY ZAGOROVÉ SE ZLEPŠIL: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA BYLA KONEČNĚ PROPUŠTĚNÁ Z NEMOCNICE

PŘIPOMÍNÁME: 10 PŘÍKLADŮ, JAK PRINCEZNA DIANA MÁVLA RUKOU NAD PŘÍSNÝMI PRAVIDLY

Share