„Bohužel se potvrdilo to, v co jsem tajně doufal, že se nepotvrdí“: Karlos Vémola promluvil o operaci

MMA bojovník Karlos Vémola podstoupil operaci utrženého tricepsu. Kvůli tomu je nyní na rehabilitaci a na nějakou dobu bude muset na zápasy zapomenout. Podle něj může být i další chirurgický zákrok. Kromě toho má zdravotní problémy i jeho přítelkyně Lela Ceterová, která v červnu skončila v nemocnici. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

24. července by se měl odehrát zápas na pražské Štvanici. Zdravotní problémy však naruší všechny plány a Karlos Vémola už nemůže do ringu.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Bojovník po operaci řekl, že se bohužel stalo něco, co opravdu nechtěl, a to, že „se tam urvalo sakumprásk všechno“.

„Bohužel se potvrdilo to, v co jsem tajně doufal, že se nepotvrdí, ale s čím doktoři počítali,“ uvedl Karlos Vémola. Podle něj jedna operace nestačila. Za 4 týdny by měl být opět na operačním stole.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Na videu je vidět, že jeho ruka je v bandáži a také má přístroj, který bude muset nosit 4 týdny. Poté bude následovat další operace a pak se lékaři rozhodnou, jak bude léčba pokračovat.

Lékaři chtějí, aby zápasník zůstal v nemocnici a aby se o něj mohli starat. Nemocnici ale hodlá opustit alespoň v den, kdy se bude konat tisková konference. Tam by asi mohl vyprávět o svých plánech.

Například Karlos Vémola plánuje svatbu se svou partnerkou Lelou Ceterovou, která je nyní těhotná. Po svatbě by se už mělo narodit jejich druhé společné dítě.

Jeho partnerka byla minulý měsíc převezena donemocnice a kvůli tomu měla obavy o dítě. Měla také určité zdravotní problémy. Řekla to Lela Ceterová pro Život v Česku

Podle ní je ale dítě naštěstí v pořádku a nic špatného by se mu nemělo stát. Musí však dodržovat přísný režim, nesmí namáhat tělo, zejména teď nemůže zvedat dceru, i když to dělala vždy.

PSALI JSME: „MOJA JADRANSKA LJUBAV“: HEREC VÁCLAV KOPTA BĚHEM DOVOLENÉ SE ROZHODL UKÁZAT KRÁSNOU MANŽELKU A DOSPĚLOU DCERU

PŘIPOMÍNÁME: ČESKÁ UČITELKA IRENA ŘEŠÍ PROBLÉMY SPOLEČNĚ SE SVÝM PÁKISTÁNSKÝM MANŽELEM ABDULLAHEM: PROČ MLADÍK NEMŮŽE DOSTAT VÍZUM A PŘESTĚHOVAT SE DO ČESKA

Share