„Jsem teď v jednom kole“: Bohuš Matuš má obavy o svou milovanou, nicméně doufá, že vše dopadne dobře a čeká, až se už vrátí domů

Poslední týden byl zpěvák Bohuš Matuš velmi zaneprázdněný. Za prvé měl mnoho koncertů a za druhé řeší i zdravotní problémy své milované ženy Lucie. Jeho žena je nyní v nemocnici. Píše o tom server Super.cz.

Zpěvák říká, že má teď hodně práce. Nedávno měl například koncert se svým kolegou Danielem Hůlkou v Ostravě, zpívali na střeše hudebního klubu.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Uvedl také, že jeho manželka Lucie je nyní v nemocnici. Podle něj je dobré, že Lucie má skvělou mámu, která ve všem pomáhá, hlavně pomáhá hlídat svou vnučku.

V nemocnici Lucie čekala na zákrok v dutině břišní. Zpěvák říká, že má obavy o svou milovanou, nicméně doufá, že vše dopadne dobře a čeká, až se už vrátí domů.

Bohuš Matuš a Lucie / Zdroj: youtube.com

Myslí si, že až se Lucie vrátí domů, budou spolu s jejich dcerou Natálií jezdit na jeho koncerty. Podle něj už jeho dcera trochu vyrostla, takže vzít ji s sebou už bude možné.

Vzpomněl si také na koncert, který byl v Ostravě. Podle něj bylo vše v pořádku, přestože předpokládal, že ho fanoušci rockové hudby nepřijmou. Byl však dost příjemně překvapen, vše bylo skvělé.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

S Danielem Hůlkou dokonce zazpíval spolu Slavíky z Madridu. Zpěvák zůstal spokojený a nyní ho čekají další koncerty.

„Jsem teď v jednom kole, ale po té pauze jsem rád,“ shrnul pro Super.cz Bohuš Matuš.

PSALI JSME: ZDA EVA BUREŠOVÁ A PŘEMEK FOREJT STÁLE TVOŘÍ PÁR: ZPĚVAČKA ODPOVÍDALA NA DOTAZY FANOUŠKŮ O SVÉM OSOBNÍM ŽIVOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: 30 LET ŠŤASTNÉ LÁSKY: JAK VYPADÁ MANŽELKA SYLVESTERA STALLONE

Share