Berenika Kohoutová ukázala první fotku ze své svatby: vypadala nádherně a zářila štěstím

Herečka, zpěvačka a blogerka Berenika Kohoutová se nedávno vdala, ale konkrétní datum neuvedla. Jejím manželem se stal Kryštof Kubín a nedávno na svém Instagramu zveřejnila fotografii ze svatby. Informuje o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Herečka a zpěvačka původně nechtěla, aby o její svatbě věděla veřejnost, nepodařilo se jí to však uchovat v tajnosti.

Berenika Kohoutová / Zdroj: youtube.com

„Nechtěla jsem to ani oficiálně zveřejňovat a přijde mi, že není nutné psát o nějakém datu, kdy přesně jsem měla svatbu,“ řekla Berenika Kohoutová pro Život v Česku.

Byla vděčná za gratulace, nicméně podle jejích slov je pro ni svatba velmi intimní věc, a proto nechtěla, aby o tom všichni mluvili.

Berenika Kohoutová / Zdroj: youtube.com

Protože se o tom ale veřejnost dozvěděla, zveřejnila fotografii na svých sociálních sítích. Vypadá to, že si užila ten krásný den.

V minulosti byla herečka a zpěvačka už jednou vdaná. Manželství ale vydrželo jen asi rok a pak přišel rozvod.

Berenika Kohoutová / Zdroj: youtube.com

Se současným manželem Kryštofem Kubínem má dceru Lolu. V minulosti o něm mluvila s úctou a vyprávěla například o tom, když její partner byl na home office a hodně pracoval, stále se snažil s dítětem pomáhat, když měl čas.

PSALI JSME: “FUNGUJEME JAKO RODINA A ŽÁDNÉ ŘEČI NÁS NEROZDĚLÍ”: JAK ODPOVĚDĚLA DÁDA PATRASOVÁ NA DRSNÝ VZKAZ SVÉHO MANŽELA FELIXE SLOVÁČKA

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ŽILKOVÁ PROMLUVILA O SVÉM OBYDLÍ V TROSKÁCH A DALŠÍCH PROBLÉMECH: „KDO MÁ POCIT, JAK SE MÁME SUPER, TAK NEMÁME“

Share