Bára Basiková prozradila, jak hledala partnera na seznamce: rozhodla se ale svůj profil smazat

Zpěvačka Bára Basiková říká, že se cítí normálně, když je sama, nicméně přiznává, že jsou chvíle, které by ráda prožila s někým. Proto se před několika měsíci zaregistrovala na seznamce, ale podle ní její zkušenost nebyla zdaleka jen pozitivní. Řekla to v pořadu Povídej na CNN Prima News.

Seznamky jsou v poslední době obzvláště populární, a tak se rozhodla najít si možná partnera i Bára Basiková. Asi před třemi měsíci se zaregistrovala pod falešným profilem.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Prozradila, že ji její kamarádka vyfotila tak, aby nebylo na první pohled poznat, že je to právě ona. Nějak si upravila profil, zveřejnila fotky a začala se seznamovat.

„Začaly mi chodit různé nabídky. Úplně na rovinu řeknu, že to bylo strašné,“ uvedla Bára Basiková. Dodala, že už po třech týdnech se rozhodla svůj účet smazat.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Pak si myslela, že není třeba lámat věci přes koleno. Prostě všechno nechala tak, jak je a uvidí, jak se to bude vyvíjet dál.

Zpěvačka byla v minulosti třikrát vdaná, ale nyní je sama. Prý jí to vyhovuje, cítí se dobře. Jistě jsou některé okamžiky v životě, které by chtěla žít s někým, ale pokud to nebude, pak se nic špatného nestane.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Podle ní je její život stále velmi zajímavý, má mnoho různých událostí. Kromě toho se už těší, že se možná v brzké budoucnosti stane babičkou a bude věnovat čas také vnoučatům.

Jejím prvním manželem byl Petr Basik Jícha, jejich manželství trvalo 7 let a narodily se jim dvě dcery dvojčata Anna a Marie.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Podruhé se provdala za architekta Jaromíra Pizingera. Třetí manželství měla s hercem Petrem Polákem, který byl o 15 let mladší než ona. Během posledního třetího manželství se zpěvačce narodil syn Teodor.

O posledním manželovi říká, že to byl její nejlepší partner. Dodala, že stále dobře komunikují.

PSALI JSME: PREMIÉR JOHNSON V SLZÁCH: NÁHLE OPUSTILA TENTO SVĚT JEHO MATKA CHARLOTTE

PŘIPOMÍNÁME: MISS SUPRANATIONAL EUROPE 2019 HANA VÁGNEROVÁ SE BRZY STANE MAMINKOU: PROZRADILA, ŽE OČEKÁVÁ DVĚ DĚTI

Share