Babiš tvrdí, že ostatní politici jsou také ve střetu zájmu: premiér promluvil o dezinformacích, které se o něm šíří a o epidemiologické situaci v Česku

Předseda vlády Andrej Babiš na sociálních sítích ve svém pořadu Čau lidi promluvil o událostech z minulého týdne. Premiér poděkoval ženám za jejich práci. Kromě toho se vyjádřil k epidemii koronaviru a dezinformacím, které se o něm šíří. Píše o tom web extra.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Musíme jim být stále vděční a uvědomit si, že bez nich bychom to nedali,“ řekl o ženách Babiš s tím, že prioritou je rození dětí pro záchranu demografické křivky. Rovněž dodal, že nechce, aby se do Evropy stěhovalo stále více migrantů.

Vadí Babišovi i dezinformace, které jsou o něm šířeny. Odmítá proto obvinění ze střetu zájmů. Ministerský předseda je přesvědčen, že i ostatní politici jsou ve střetu zájmu, protože jejich společnosti dostávají dotace.

Dle svých slov premiér postupoval podle zákona a nic neporušil.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Následně Babiš promluvil o koronavirové epidemii. Předseda vlády vyzval lidi, aby se nechali očkovat, protože 80 % nových nakažených vakcínu nedostali.

Babiš odmítá podceňování situace a dodal, že rozvolňování přímo závisí na tom, kolik lidí bude naočkováno.

PSALI JSME: VOJTĚCH PROZRADIL, ŽE NAVRHNE ROZVOLNĚNÍ NĚKTERÝCH OPATŘENÍ: KOHO SE BUDOU TÝKAT A CO SE ZMĚNÍ

PŘIPOMÍNÁME: HAMÁČEK CHCE POKUTOVAT MAJITELE NEOBSAZENÝCH BYTŮ: PŘEDSEDA ČSSD PROZRADIL, O JAKOU ČÁSTKU SE MŮŽE JEDNAT

Share