Babička v 99 letech se stala tváří kosmetické společnosti

Američanka, které je téměř 99 let, dostala k narozeninám originální dárek. Nafotila se v reklamě na kosmetickou značku své pravnučky.

Majitelka kosmetické společnosti Saie, Laney Crowell, navrhla vlastní prababičce Helen Simon, aby ta se nafotila pro její značku. Žena dlouho odmítala, ale nakonec souhlasila. V 99 letech udělala první krok v modelingu.

Helen, které se v kruhu rodiny říká Nanna, žije v Kalifornii, má 6 dětí, 11 vnoučat a 6 pravnoučat. Nikdy si nemyslela, že bude se fotit pro reklamu kosmetiky.

„Viděla jsem všechny ty krásné modelky a ani jsem si nemohla s nimi srovnat,“ přiznává žena. Její vnučka však měla jiný názor.

Všechno začalo na Instagramu

Jedna z fanynek Laney Crowell na Instagram jí dala skvělý nápad: přilákat ke své značce nejen profesionální modelky, ale i obyčejné ženy jako její babička. Laney se tento nápad velmi líbil a se vší zodpovědností se vrhla ke splnění této myšlenky.

Žena jen stihla oslavit své 99. narozeniny, jak jí bylo nabídnuto focení. Přestože nikdy nebyla fanynkou dekorativní kosmetiky, focení považuje za důstojný dárek k svátku.

„Líbilo se mi mít dobrý vzhled, ale v mládí jsem se skoro nelíčila,“ vypráví Helen.

Nyní ráda používá kosmetiku své vnučky a dokonce má několik oblíbených produktů, které používá každý den: zvlhčovače, řasenky, tvářenky a balzámy na rty.

Helen Simon / Zdroj: YouTube

I když Helen dlouho nechtěla s tímto dobrodružstvím souhlasit, nakonec nelitovala a zůstala v naprostém nadšení. Focení se zúčastnili i další členové rodiny, takže neustále zněly vtipy, hlasitý smích a nápady na fotografii.

„Byl to zábavný zážitek, který přidal barvy do mého života. Reakce mých šesti dětí je něco. Takovou mámu nikdy neviděli. Bylo to neuvěřitelné. Mohla bych to dělat klidně každý den,“ přiznává se žena.

Laney Crowell zase prozradila, že bylo velmi neobvyklé vidět babičku v takové roli. Poté, co zveřejnili výsledky focení, značka získala zuřivou zákaznickou podporu a spoustu lichotivých zpráv.

A nedávno značka Saie obdržela první hodnocení od zákazníků, kteří si koupili kosmetiku, hned poté, co narazili na fotografii Helen.

„Někdo ten den řekl, že je tak příjemné vidět člověka, který vypadá krásně a který nedělá nic jiného, ​​než je sám sebou“ chlubí se Laney.

PSALI JSME: „VYPADÁ JAKO BABIČKA“: SHARON STONE ZKLAMALA FANOUŠKY FOTKOU BEZ LÍČENÍ

PŘIPOMÍNÁME: PO ODCHODU DO DŮCHODU JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE VĚTŠINA MÝCH PŘÁTEL A ZNÁMÝCH JSOU TI, KTERÉ NUTNĚ MUSÍM ODSTRANIT ZE SVÉHO ŽIVOTA

Share