Babička nechce mi předat byt, i přes to, že jsem těhotná a nemám kde s manželem bydlet

Otěhotněla jsem v poměrně mladém věku. Můj přítel dostal práci a hned požádal o ruku. Nestačí nám ale jeho plat, i když milovaný dělá vše pro to, aby zajistit dobrý život. Nechápu, kde budeme žít, až porodím, protože musí mít slušné podmínky! Rozhodnutí přišlo samo.

Žena/Zdroj: topfakty.com

Moje babička, již dost slabá, žije v malé garsonce. Dlouho jsem s ní mluvila, vysvětlila jsem situaci a slíbila, že pro ni najdu nejlepší domov seniorů. Odpověděla však jen rozhořčením a objevil se skutečný skandál.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Babička nechápe, že je to nejlepší volba pro ni i pro nás. Ona již není schopna se o sebe postarat a nemá jí nikdo pomoci, je sama. A tam se nebude nudit, a bude dostávat péči.

Léky/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale nic, znovu s ní promluvím, pokusím se znovu všechno vysvětlit, promluvím si o výhodách života v domově seniorů. A určitě se souhlasí, jsem si jistá. Všichni jsme lidé a ke každému existuje přístup.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale stále je děsivé si myslet, že pokud se narodí dítě, a nemáme bydlení, kde bude bydlet? Potřebuje místo, které pro něj bude domem. A babičce ve specializovaném zařízení bude mnohem lepší.

PSALI JSME: BABIČKA MĚLA 70. NAROZENINY: JEJÍ DĚTI BYLY ALE TAK ZANEPRÁZDNĚNÉ, ŽE ANI NEMOHLY ZAVOLAT

ČTĚTE TAKÉ: FITNESS INSTRUKTORKOU V 90 LETECH: JAPONSKÁ ZÁZRAČNÁ BABIČKA TAKIMIKA NEUVAŽUJE O ODCHODU DO DŮCHODU

Share