„Až to přijde, tak to přijde“: Jágr prozradil, kdy by mohl mít dětí a jak mu pomáhá víra

Legendární hokejista Jaromír Jágr oslavil 50. narozeniny a nyní promluvil o osobním životě. Sportovec se věnoval tématu dětí, stárnutí a dětí. Jágr prozradil, že nerad cestuje oslavy vlastních narozenin nejsou pro něho zajímavé. Píše o tom web idnes.cz s odkazem na CNN Prima NEWS.

Sportovec říká, že při životě ho udržují tréninky, ale nerad by to řešil i v šedesáti letech. Jeho okolí mu ale pomáhá cítit se na třicet.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Jágr říká, že zatím nepřemýšlí o tom, co by mohl dělat až skončí s hokejem. „Až to přijde, tak to přijde,“ řekl hokejista.

Džégr prozradil, že nemá rad oslavy vlastních narozenin, protože by si to neužil. Letos to zrušil a měl výmluvu, že není očkován.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Dle slov Jágra cestování mu radost nedělá, i když ho má moc ráda jeho mladší přítelkyně Dominika. Je prý na to moc líný.

Hokejista říká, že se ho moc lidé na dětí naptá, ale předpokládá, že se o tom mluví, když není přítomný. Jágr podotkl, že děti má rád a ještě na ně má čas, i když není ho moc.

Jaromír Jágr se svou partnerkou/Zdroj: instagram.com

„Udělat si dítě není žádné hrdinství. Ale vychovat ho správně, to je frajeřina,“ dodal sportovec s tím, že v mít děti v šedesáti je již pozdě.

Jágr promluvil o víře v boha a uvedl, že mu meditace a návštěva kostel pomáhá vyčistit myšlenky a duši.

PSALI JSME: „POŘÁD SE TO VE MNĚ PERE“: DÁDA PATRASOVÁ PROMLUVILA S KÝM SLAVILA VALENTÝNA A JAK NYNÍ VYPADÁ JEJÍ VZTAH S FELIXEM SLOVÁČKEM

PŘIPOMÍNÁME: INICIATIVA CHCÍPL PES ZVEŘEJNILA ADRESY 70 POSLANCŮ: MINISTR VNITRA VÍT RAKUŠAN TO ODSOUDIL A POLICIE UŽ PODNIKÁ OPATŘENÍ NA OCHRANU JEJICH RODIN

Share