„Ano, je pravda, že mám přítelkyni“: Jiří Krampol promluvil o své partnerce

Herec Jiří Krampol nedávno prozradil, že má partnerku a přemýšlí i o svatbě. Poté se mnoho lidí zajímalo, kdo je jeho přítelkyně. Tentokrát se o ní herec rozhodl prozradit něco více. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Objevily se zvěsti, že současná jeho partnerka je mnohem mladší než on. Nikdo však nevěděl, kdo to je a sám herec o tom také nechtěl moc mluvit. Tentokrát ale řekl trochu víc.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Ano, je pravda, že mám přítelkyni, ale to, že by byla nějak výrazně mladší, je nesmysl,“ uvedl pro Život v Česku Jiří Krampol.

Herec také popřel informaci, že je produkční. Jeho partnerka je podle něj právničkou a řekl, že nepotřebuje pozornost médií. Nechce proto říct, kdo přesně je jeho partnerka.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Dříve se mluvilo, že Krampol možná randil s herečkou Kateřinou Bláhovou. Herec to ale vyvrátil. Jeho manažer Miloš Schmiedberger také řekl, že si neumí představit, že by Jiří chodil po Praze s 25letou slečnou.

Říkalo se také, že by jeho partnerkou mohla být publicistka Zuzana Bubílková, se kterou už dříve spolupracovali. Jiří Krampol ale uvedl, že mají pracovní a kamarádský vztah.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Řekl také, že o sobě v poslední době četl mnoho nepravdivých informací. Nedávno přišel například na akci, která propagovala prevenci onemocnění ledvin. Poté se objevila informace, že by prý na něco takového mohl zemřít, ale uvedl, že je to nesmysl.

PSALI JSME: JAROMÍR NOHAVICA NAPSAL, ŽE SE NARODIL V KOMUNISMU A ŽE V KOMUNISMU OPUSTÍ TENTO SVĚT: PÍSNIČKÁŘ SE VYJÁDŘIL KE ZRUŠENÍ KONCERTŮ

PŘIPOMÍNÁME: ARNOLD SCHWARZENEGGER POSLAL RUSŮM JASNÝ VZKAZ: CO DOPORUČIL OBYVATELŮM RUSKA HOLLYWOODSKÝ HEREC

Share