„Ani v mládí jsem nevypadala tak dobře“: Stylisté přeměnili šedesátiletou hrdinku na jasnou krásku

Hrdinkou dnešního článku je paní Helena. Ke stylistům přišla spolu s dcerou. Vlastně dcera byla iniciátorem. Dívka je přesvědčena, že její maminka zcela na sebe zapomněla poslední roky. Dříve byla její matka dobře upravená, krásná žena, vždy se snažila vypadat velkolepě.

Skvělá proměna / Zdroj: kakao.im

Nejprve oblečení vybírala sama hrdinka se svou dcerou.

Skvělá proměna / Zdroj: kakao.im

Pro první výstup si ženy volili šaty, které vypadají dost dobře. Kazí celou sadu punčochy staromódní barvy a také boty se k tomuto obrazu moc nehodí.

Druhý obraz ve struktuře je dobrý, ale barevná škála není vhodná pro Helenu.

Poslední sada oblečení vybrána maminkou a dcerou byla nejúspěšnější. Obraz vyšel dost jemný a ženský. Ale stejně jako i v prvním obrazu vše zkazili boty a punčocháče.

Skvělá proměna / Zdroj: kakao.im

Nyní se podívejme, jak zvládli úkol stylisté.

První obraz byl velkolepý, tmavě tyrkysový oblek v kombinaci s tmavě třešňovými botami. Punčocháče byly zvoleny v barvě k botám, což vypadá fantastický.

Skvělá proměna / Zdroj: kakao.im

Druhý obraz vyšel moderní a pro každý den. Veškeré oblečení se skvělé kombinuje a velmi sluší hrdince.

Skvělá proměna / Zdroj: kakao.im

Třetí obraz vyšel elegantní, Heleně velmi sluší červené večerní šaty. Toto oblečení úspěšně zdůraznilo její postavu. Šaty jsou univerzální, jsou vhodné jak pro nějakou slavnost, tak pro běžný život.

Skvělá proměna / Zdroj: kakao.im

Velkou roli v proměně Heleny sehrál nový účes a make-up. Taková proměna omladila hrdinku minimálně o deset let. Jak řekla sama Helena, ona ani v mládí nevypadala tak krásně.

Skvělá proměna / Zdroj: kakao.im

PSALI JSME: TCHYNĚ SI BYLA JISTÁ, ŽE SNACHA PODVÁDÍ JEJÍHO SYNA, A ROZHODLA SE JI NÁSLEDOVAT: ALE TO, JAK JEJÍ VYŠETŘOVÁNÍ SKONČILO, NIKDO NEČEKAL

PŘIPOMÍNÁME: “PROSTĚ TO BUDE SPONTÁNNÍ A POTRHLÝ, JAKO JSME DVA”: ALICE BENDOVÁ PO ZÁSNUBÁCH PROMLUVILA O SVÉ SVATBĚ

Share