Aneta Langerová promluvila o svém soukromí: Zpěvačka vzpomněla i o svém vystoupení v SuperStar

Před dvaceti lety zpěvačka Aneta Langerová ohromila celé Česko. Skromná zpěvačka vyhrála první řadu SuperStar, díky čemuž se stala jednou z nejuznávanějších zpěvaček v republice.

Aneta Langerová/Zdroj: youtube.com

Své soukromí ale střeží, kvůli čemuž nikdo nezná, jak známá zpěvačka žije. Alena navštívila pořad Život ve hvězdách, ve kterém trochu odtajnila své soukromí a také zavzpomínala na své vystoupení v SuperStar.

Podle jejich slov, tehdy vůbec nevěděla, co se s ní děje, ale show změnilo její život navždy. Zpěvačka také prozradila, že je introvertka, ale vyhrál show jí pomohla jedná rada.

Aneta Langerová/Zdroj: youtube.com

“Prostě se narovnej, zazpívej a buď v klidu,“ řekla zpěvačka. Svým fanouškům i v dnešní době zveřejňuje hudbu, ale showbyznys ji vůbec nezajímá. Většinu svého času tráví se svou rodinou, a přesně s bratrem a jeho dětmi.

Vlastní rodinu zpěvačka ještě pravděpodobně nezaložila, a zmíněnému portálu řekla, že na to není potřeba. Dnes se moc těší na koncerty, na kterých představí svou desku Dvě slunce.

Aneta Langerová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAK NYNÍ VYPADÁ JEDNADVACETILETÁ DCERA ZPĚVÁKA DAVIDA BOWIEHO A MODELKY IMAN: KOMU JE VÍC PODOBNÁ

PŘIPOMÍNÁME: DO NEBE ODEŠEL ZPĚVÁK MIROSLAV ŽBIRKA: OKOMENTOVALA TO HANA ZAGOROVÁ, SE KTEROU JEŠTĚ PLÁNOVALI SPOLUPRACOVAT

Share