Do nebe odešel zpěvák Miroslav Žbirka: okomentovala to Hana Zagorová, se kterou ještě plánovali spolupracovat

Ve středu 10. listopadu tento svět opustil slovensko-český zpěvák a skladatel Miroslav Žbirka. O této smutné události napsal slovenský server Nový čas. Bylo mu 69 let. V poslední době měl zdravotní problémy a kvůli tomu na podzim zrušil několik svých vystoupení. Informuje o tom web ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Hana Zagorová se o této novince dozvěděla od zástupců redakce Život v Česku. Pro ni to byla hrozná smutná zpráva.

Hana Zagorová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Měli jsme zrovna zítra točit silvestrovský pořád pro Českou televizi,“ uvedla Hana Zagorová pro Život v Česku. Zajímala se také o to, zda byl příčinou jeho smrti koronavirus.

Zpráva o zpěvákově smrti byla zveřejněna i na jeho oficiální facebookové stránce i instagramové stránce.

Miroslav Žbirka / Zdroj: youtube.com

V říjnu zpěvák pocítil určité zdravotní problémy a promluvil o tom na svých sociálních sítích. Tehdy skončil v nemocnici a odtud zveřejnil fotografii.

V roce 2017 byl Miroslav Žbirka hospitalizován, příčinou byl zánět plic. Podle jeho manželky Kateřiny měl zpěvák už několik let problémy s dýcháním.

Narodil se v roce 1952 v Bratislavě v anglicko-slovenské rodině. Zpíval také v angličtině a slovenštině. V roce 1982 získal Zlatého slavíka a tehdy porazil legendárního Karla Gotta.

PSALI JSME: JE ROK OD ROKU KRÁSNĚJŠÍ: 88LETÁ JOAN COLLINSOVÁ SE SPOLEČNĚ SE SVÝM MANŽELEM UKÁZALA NA VEŘEJNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: STALO SE TO VELMI RYCHLE: PŘED TÝDNEM BYLA ADÉLKA ODLOŽENA DO BABYBOXU, ALE UŽ MÁ NOVOU RODINU

Share