Andrej Babiš prozradil zajímavá fakta o svém osobním životě: kolik má obleků, kdy naposledy řídil auto a kolik stojí jeho hodinky

Andrej Babiš souhlasí, že už nebude premiérem, takže bude v opozici. Ještě před několika týdny byl ale přesvědčený, že se mu podaří volby vyhrát. Tehdy premiér promluvil o některých zajímavých věcech ze svého osobního života. Informuje o tom server eXtra.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Premiér tak řekl, že mu kolísá váha. V poslední době s tím měl určité problémy, protože na sport nemá čas.

Podle svých slov pracoval 16 hodin denně, a to i v sobotu a v neděli, a tak doufá, že brzy bude moci pracovat jen 12 hodin denně a bude mít volnou sobotu.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Obvykle se probudí v 5:30 ráno a téměř okamžitě pošle první SMS. Ale někdy se může probudit ještě dříve.

Andrej Babiš prozradil, že mu chybí řízení, protože má ve své garáži Audi A8. Když se ale rozhodl projet rekonstruovanou dálnici D1, řídil vůz sám. Ale předtím už dávno neřídil auto.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Na otázku, zda potrpí si na luxus, odpověděl, že ne, že nemá letadlo, jachtu ani zlato. Má však platinové hodinky, jejichž hodnota v majetkovém přiznání byla uvedena na 900 tisíc Kč.

Pokud jde o obleky, premiér odpověděl, že jeho situace je trochu jiná než u ostatních lidí. „Průšvih je, že mi kolísá váha, takže mám v šatníku asi tři až čtyři čísla obleků. Od jedné velikosti mám ale asi 10 kusů,“ řekl Andrej Babiš.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Podle něj může premiér někdy potřebovat hotovost, například pokud si bude chtít koupit noviny, nebo si s někým dát kávu. Proto má v peněžence několik tisíc korun.

Co se týče nákupů, nejvíce utrácí peníze právě za oblečení. Když má čas, může si jít sám něco koupit do supermarketu v Průhonicích, ale v poslední době se to stává velmi zřídka.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Hovořil také o vztahu s Petrem Kellnerem. Podle něj se sblížili v rámci projektu boje proti rakovině. Kromě toho byl vděčný jeho skupině PPF, která státu darovala zdravotnické prostředky.

PSALI JSME: POČET NAKAŽENÝCH PRUDCE VZROSTL: ROMAN PRYMULA ŘEKL SVOU PROGNÓZU, ZDA MŮŽE ZNOVU DOJÍT K LOCKDOWNU

PŘIPOMÍNÁME: VIDEO O PŘÍPRAVĚ OBŘÍHO JÍDLA UDĚLALO Z DÍVKY HVĚZDU TIKTOKU

Share