Andrej Babiš mladší náhle vtrhnul na brífink ANO a pustil se do premiéra: jak na to reagoval Babiš starší

Tento čtvrtek 2. září předseda vlády Andrej Babiš slaví 67. narozeniny. Ve čtvrtek se také konal začátek kampaně hnutí ANO v Ústeckém kraji. Tam se nečekaně objevil syn premiéra Andrej Babiš mladší. Rozhodl se mu říct několik vět do očí. Píšou o tom Novinky.cz.

Andrej Babiš mladší se nečekaně vynořil z davu a přiblížil se velmi blízko svému otci. Syn se otce zeptal, jak se cítí a proč mu ublížil.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Předseda vlády na jeho slova kroutil hlavou. Babiš mladší mluvil česky i slovensky a dodal, že se bude bránit a je připraven bojovat.

Syn nezapomněl, že v tento den má jeho otec narozeniny a řekl o tom. Řekl, že i když je naštvaný, ale pro premiéra nejlepší věc, kterou by mohl slyšet na své narozeniny, je to, že jeho syn je psychicky zdravý.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Premiér už několik let tvrdí, že jeho nejstarší syn má schizofrenii. Tento příběh začal ještě v roce 2015.

„Přeji ti hodně štěstí v tvojí kampani a oblbování českého národa tvojí sektou ANO. Měj se! See you again,“ řekl Andrej Babiš mladší do očí svému otcovi.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Po těchto slovech syn premiéra začal odcházet, nicméně dodal, že brzy ho jeho otec uvidí v médiích. To vše bylo pro premiéra pravděpodobně velmi nečekané.

Po jeho odchodu Andrej Babiš tuto situaci komentoval. O svého syna se prý vždy dobře staral. Řekl, že asi všichni vědí, co se děje.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Podle něj někdo využívá jeho syna proti němu a mrzí ho to. Dodal, že ví, kdo Babiše mladšího zneužívá, ale nechtěl o tom detailně mluvit a také řekl, že má čisté svědomí.

Na závěr prohlásil, že žádnému otci by nepřál něco takového zažit. Během projevu svého syna téměř nereagoval na jeho slova.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Andrej Babiš mladší se v červenci vrátil do Česka a brzy začal ostře vystupovat proti svému otci. Stal se aktivnějším na sociálních sítích a také poskytl jeden rozhovor.

PSALI JSME: “JSOU RIZIKOVÍ ZEJMÉNA Z HLEDISKA PRŮBĚHU”: ROMAN PRYMULA PROMLUVIL, CO SE MŮŽE STÁT SE SENIORY BĚHEM DALŠÍ KORONAVIROVÉ PANDEMII

PŘIPOMÍNÁME: “JAKÁ SÍLA A NEZLOMNOST SE VE MNĚ VZALA, NEPOCHOPÍM”: DAGMAR HAVLOVÁ PROMLUVILA O NÁROČNÉM OBDOBÍ, BĚHEM KTERÉHO SI HRÁLA V SERIÁLU SANITKA 2

Share