Alice Bendová prozradila, jaké smutné osudy měli její pejsci, kterých před lety adoptovala z útulku

47letá herečka Alice Bendová je milovníci zvířat, kvůli čemuž doma má až čtyři pejsky. Jednou fenku, kterou si koupila v množírně, a své ostatní tři mazlíčky herečka adoptovala z útulku.

Alice Bendová/Zdroj: instagram.com

Svým fanouškům Alice vždy říká, že by bylo lépe, aby všichni adoptovali pejska z útulků. Portálu Extra prozradila, že jen takovým způsobem je možné zachránit co nejvíc životů mazlíčků.

Zmíněnému portálu herečka také řekla, jaké smutné osudy měli její oblíbené pejsci. Alice také prozradila, tmě se nemůže dívat na psi oči na webových stránkách některých útulků. “Hned bych si je nejradši všechny vzala,” prozradila herečka.

Pejsci Alice Bendové/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, své tři pejsky má také z útulku, a každý měl svůj zvláštní příběh. Alice řekla, že jeden pes byl uvázaný někde u sloupu, vedle kterého ho nechali původní majitele. Její zrzavý pejsek podle jejich slov, cestoval po Maďarsku a Slovensku.

Třetí pejsek byl věrným mazlíčkem jedné paní, kterou hodně miloval. Bohužel, paní mu odešla, kvůli čemuž se pejsek dostal do útulku, ve kterém ho vzala Alice Bendová.

Pejsci Alice Bendové/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HEREC Z ORDINACE A HEREČKA ZE SLUNEČNÉ UŽ NETAJÍ SVŮJ VZTAH: „ZKOUŠELI JSME TO, AŽ JSME TO PŘEZKOUŠELI“

PŘIPOMINAME: JIŘÍ MÁDL SE POPRVÉ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI SE SVOU NOVOU LÁSKOU: ZNÁMÝ HEREC PROMLUVIL, KDY BY CHTĚL MÍT VLASTNÍ POTOMKY

Share