Agáta Hanychová se pustila do Tamary Klusové: myslí si, že hraje na Matku Terezu

Na TV Prima Show diváci mohli sledovat už druhý díl reality show Like House. Zúčastnila se jí modelka a influencerka Agáta Hanychová. Došlo k tomu, že se modelka pustila do zpěvačky a influencerky Tamary Klusové. Píše o tom server eXtra.cz.

Agáta Hanychová byla první den v show velmi aktivní, od rána začala sportovat a také se rozhodla uklidit. Podle svých slov už ráno nemohla usnout poté, co uslyšela budík Kiky.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Měla také určité potíže, protože například nerozuměla některým výrokům mladých influencerů. Ale všichni se jí rozhodli pomoci a začali vysvětlovat své výrazy, významy některých moderních slov a také mluvili o nejnovějších trendech.

Kromě toho natočili video pro TikTok a učili se upravovat fotografie. Ale rozhodně to pro ni byla užitečná a zajímavá zkušenost.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Pak si každý musel vybrat své nejlepší oblečení, které si s sebou do vily přivezl. Poté si museli vyměnit oblečení. Například oblečení Agáty vzal Sebastian.

Tím však příběh neskončil. Měli se volit influenceři s nejhorším módním vkusem. Modelka tehdy hned promluvila o zpěvačce.

Tamara Klusová / Zdroj: youtube.com

„Hraje si na to, že se obléká v polosekáčích, ale jsou to drahé kousky, které kombinuje tak, aby působila jako Matka Tereza,“ řekla Agáta Hanychová o Tamaře Klusové. Snad tyto události budou mít pokračování.

PSALI JSME: TEREZA KOSTKOVÁ PROZRADILA, JAK SE CÍTÍ PO NÁKAZE KORONAVIREM: „UDĚLALA JSEM ÚPLNĚ VŠE, CO JSEM PRO BEZPEČNÝ PROVOZ UČINIT MOHLA, NEMOC SE MI NEVYHNULA“

PŘIPOMÍNÁME: V HEDVÁBNÉ SUKNI A TENISKÁCH: JILL BIDENOVÁ PŘEKVAPILA NĚŽNÝM A ELEGANTNÍM VZHLEDEM

Share