Tereza Kostková prozradila, jak se cítí po nákaze koronavirem: „Udělala jsem úplně vše, co jsem pro bezpečný provoz učinit mohla, nemoc se mi nevyhnula“

Známá moderátorka Tereza Kostková se nakazila koronavirem a kvůli tomu má vedení České televize určité problémy, protože nyní spolu s Markem Ebenem moderuje pořad StarDance. Informovala o tom v pondělí, tedy dva po přímém přenosu. Na svých sociálních sítích popsala průběh nemoci. Informuje o tom Blesk.cz.

Tereza Kostková / Zdroj: youtube.com

Tereza Kostková pro server ZivotvČesku.cz uvedla, že se skutečně nakazila, i když se tomu snažila vyhnout. Také řekla, že byla očkována.

Na svém Facebooku pak moderátorka napsala, že se jí určitě líbí originální a nebezpečné příspěvky, nicméně netušila, že se jí něco podobného stane.

Tereza Kostková / Zdroj: youtube.com

„Ač jsem udělala úplně vše, co jsem pro bezpečný provoz učinit mohla, nemoc se mi nevyhnula, ale cítím lehčí průběh,“ napsala Tereza Kostková.

Doufá, že v následujících dnech bude vše stejně a situace se nezhorší. Teď myslí na všechny, na jejichž život a plány mohlo mít vliv, že se nakazila.

Tereza Kostková / Zdroj: youtube.com

Je jí velmi líto, že bylo zrušeno divadlo a že teď herci nehrají nebo že si diváci jejich hru nemohou užít. Doufá, že to brzy skončí a zase bude všechno v pořádku jako dřív. Nakonec všem popřála pevné zdraví.

Očkováni byli také její rodiče herci Petr Kostka a Carmen Mayerová. Ještě loni mluvili o tom, že celá jejich rodina dodržuje všechna nezbytná opatření proti koronaviru.

Tereza Kostková / Zdroj: youtube.com

Vedení České televize mezitím nyní spolupracuje s hygienickou stanicí a plní její pokyny. Mluvčí ČT Karolína Blinková řekla, že televize bude v následujících dnech informovat, co bude v sobotu večer.

PSALI JSME: MARIANA NOVOTNÁ SI NAPLNO UŽÍVÁ MATEŘSKOU DOVOLENOU: MODERÁTORKA SE POCHLUBILA DCERKOU NA INSTAGRAMU

PŘIPOMÍNÁME: NA ROK 2022 JE PŘIPRAVENÁ: VICTORIA BECKHAM UKÁZALA, JAKÉ ODSTÍNY BUDOU V MÓDĚ NASTÁVAJÍCÍ ROK

Share