Genetika dělá zázraky: Žena se zamilovala do muže z Afriky a porodila mu syna neobvyklé krásy

Tento pár už je zvyklý na pohledy kolemjdoucích a nevěnuje tomu pozornost. Nelya má 23 let a nyní je na mateřské dovolené, 25letý Jonathan pracuje jako barman v restauraci.

Pár žije v Novosibirsku, ale přemýšlí o přestěhování do Kanady nebo do Konga. Vztah mezi Neli a Jonathanem začal v roce 2015.

Pár/ Zdroj: news.myseldon.com

„Jonathan mluví rusky dobře, ale některé fráze jsou pro něj stále obtížné. Moje kamarádka se setkala s jeho kamarádem, žili v různých městech a měli vztah na dálku.

Jednoho dne kamarádka mluvila se svým přítelem přes Skype, jsem byla vedle ní a vedle toho chlapa byl Jonathan, takže jsme se poprvé uviděli,“ řekla žena.

Pár/ Zdroj: news.myseldon.com

Mladá dívka upoutala pozornost Afričana. Pak Nelya dostala nabídku od kamarádky letět s ní do Kirova: Jonathan a jeho kamarád studovali tam na univerzitě.

„Myslím, že mě Jonathan přitahoval svou povahou a energií. Je velmi zábavný, neustále jsme vtipkovali a trávili čas aktivně,“ vzpomíná žena.

Pár/ Zdroj: news.myseldon.com

Pak Jonathan pracoval jako DJ v místním klubu. Jeho domovinou je Afrika, kde má svou sestru a otce. Jeho máma a druhá sestra žijí v Belgii.

„Nechtěl jsem se záměrně přestěhovat do Ruska. Požádal jsem o vízum do několika zemí, do Ruska mi bylo vydáno rychle a bez problémů. Vstoupil jsem tedy na univerzitu v Kirově – je tam spousta Afričanů,“ řekl muž.

Pár/ Zdroj: news.myseldon.com

John si vzpomíná, že jeho rodina byla překvapena jeho volbou. Jejích svatba se konala v Rusku a o něco později v Kongu.

Žena přiznává, že odlišná mentalita někdy vede k neshodám. John říká, že Nelya se liší od afrických manželek a líbí se mu to.

Pár/ Zdroj: news.myseldon.com

V roce 2017 měl pár syna Davida.

Rodina/ Zdroj: news.myseldon.com

John chtěl, aby se nejprve narodil chlapec, a teď říká, že sní o dceři. Nelya ale ještě není připravena na druhé dítě.

Rodina/ Zdroj: news.myseldon.com

Syn tohoto páru má zajímavý vzhled, který přitahuje pozornost. Dítě zdědilo po rodičích ty nejlepší vlastnosti.

Rodina/ Zdroj: news.myseldon.com

Narození syna výrazně nezměnilo život páru, změnily se pouze priority.

Pár/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: DÍVKA Z KAZACHSTÁNU SE PROVDALA ZA AFRIČANA: JAK VYPADÁ SYN TOHOTO NEOBVYKLÉHO PÁRU

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SE PROVDALA ZA MUŽE Z AFRIKY A PORODILA MU ČTYŘI DĚTI, KTERÉ ZDĚDILY VEŠKEROU KRÁSU DVOU NÁRODŮ: JAK DNES ŽIJE TENTO PÁR

Share