Novomanželé si mysleli, že je kamarád natáčí na video, ale nevěděli to hlavní: Na obrazovce jeho telefonu bylo něco důležitějšího

Jeden muž přišel na to, jak sledovat fotbal na svatbě. Neměl ale tušení, že ho sledují. Ale nikdo jiný nemá takové snímky z obřadu.

Fahill Sethi přišel na svatbu svého bratrance, která se konala na Kypru, píše Daily Mail. Hosté obřadu se shromáždili ve velkém sále, aby sledovali, jak nevěsta a ženich procházejí kolem svých přátel a příbuzných.

Když se novomanželé objevili na prahu budovy, zazněly radostné výkřiky, po kterých mnozí z hostů vytáhli telefony – natáčeli nezapomenutelný okamžik na video.

Muži/ Zdroj: medialeaks.ru

Mezi nimi byl i Fahill, ale ten se vůbec nechystal natočit video. Faktem je, že během svatby hrál jeho oblíbený fotbalový tým Newcastle United. Zápas vysílali na internetu a on to jednoduše nemohl ignorovat.

A aby nikdo nevěděl, co vlastně dělá, bratr ženicha začal předstíral, že také natáčí video.

Fahill ale netušil, že jeden z hostů odhalí jeho trik a pořídí fotografii. Samozřejmě, ženich se o činu příbuzného dozvěděl, ale neurazil se. Podle něj je celá rodina posedlá fotbalem, takže to nikoho ani nepřekvapilo.

Nemohl se ale přestat smát, když mu ukázali tuto fotku:

Smartphone / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: NEVĚSTA BĚHEM SVATBY ODEŠLA NA DRUHÝ SVĚT, ALE SVATBA SE KONALA I TAK

PŘIPOMÍNÁME: MOUDRÁ BABIČKA PŘED SVATBOU VNUČKY JÍ DALA NĚKOLIK MOUDRÝCH RAD: CO ŘEKLA STAŘENKA

Share